Monks en 100Weeks lanceren film: Women of Rwanda

In de aanloop naar Internationale Vrouwendag, lanceren Monks en 100Weeks de film Women of Rwanda. De film ondersteunt de missie van 100Weeks om vrouwen binnen 100 weken uit armoede te helpen met een wekelijkse donatie van 8 dollar.

In de film krijgen we een kijkje in het dagelijks leven van Epiphanie, Claudine en Madeleine, en zien hoe ze middels de donaties zelf hun keuzes kunnen maken en het geld gebruiken om kleine bedrijven te starten, hun gezinnen te helpen en een betere toekomst op te bouwen. Beelden uit hun leven en interviews worden gecombineerd met illustraties om hun ervaringen te documenteren.

Karlijn Hendriksen, Creative en Film Director bij Monks: "Het was een ongelooflijke ervaring om samen te werken met Epiphanie, Claudine en Madeleine en hun missie vast te leggen om niet alleen hun eigen levens, maar ook die van hun families en de gemeenschap vooruit te helpen. Veel vrouwen over de hele wereld hebben nog steeds dit soort kansen nodig en het was geweldig om de missie van 100Weeks te ondersteunen met deze film."

100Weeks biedt vrouwen een gedurende 100 weken een wekelijkse bijdrage van 8 dollar om uit extreme armoede te komen. Voor hun campagne voor Internationale Vrouwendag stelt 100Weeks de vraag: Wat zou zij beslissen?. De eenvoudige aanpak en het rechtstreeks geven aan vrouwen is bewezen effectief: vrouwen investeren het grootste deel van hun geld in hun families, kinderen gaan regelmatiger naar school, vrouwen bouwen succesvolle kleine bedrijven op en gemeenschappen worden sterker als vrouwen middelen hebben. Geen complexe systemen. Geen tussenpersonen. Alleen directe ondersteuning die werkt. De vrouwen deden de rest zelf - ze maakten slimme keuzes met de vrijheid om te beslissen wat het belangrijkst is.

Donaties via 100Weeks geven vrouwen middelen om zelf blijvende verandering te creëren. Ga naar 100weeks.org/donate om direct geld te doneren en meer vrouwen te helpen hun leven te transformeren.

www.monks.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Monks ontwikkelt AI-kunstcampagne rond Rijksmuseum-collectie

10-02-2026 | 12:33:00
In een open oproep worden deelnemers uitgedaagd om meesterwerken uit de collectie van het Rijksmuseum opnieuw vorm te geven met behulp van AI-tools.

COO Jean-Benoit Berty en General Counsel Caroline Kowall verlaten S4Capital (Monks)

21-01-2026 | 00:15:00
Jean-Benoit Berty en Caroline Kowall hebben S4Capital verlaten. S4Capital is de holding waar Monks onder valt. Een woordvoerster bevestigt hun vertrek en stelt dat ze beiden andere mogelijkheden elders nastreven

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins

Monks Nederland slankt af bij introductie AI-visie

12-12-2025 | 12:34:00
Monks Nederland heeft de afgelopen periode een proces doorgemaakt waarbij het zal afslanken. Het bedrijf bevestigt aan Marketing Report dat het intern een andere visie heeft gepresenteerd die inspeelt op met name AI-ontwikkelingen

Beursupdate S4Capital (Monks): 10 procent lagere omzet voor 2025 verwacht

24-11-2025 | 15:20:00
S4Capital heeft via een beursupdate gegeven waarin het aangeeft dat de omzet voor 2025 naar verwachting zal dalen met 10 procent ten opzichte van 2024


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

47 Rotterdamse bureaus openen deuren tijdens Agency at Night

25-02-2026 | 12:17:00
Op vrijdag 29 mei 2026 vindt de derde editie van Agency at Night plaats. Tijdens de open avond openen 47 creatieve en digitale bureaus in Rotterdam hun deuren voor publiek

Publicis Groupe huurt bedrijfspand in Amsterdam-Schinkel

25-02-2026 | 11:34:00
Publicis Groupe heeft het bedrijfspand Staal-Kade gehuurd in het bedrijvengebied Amsterdam-Schinkel. Dit hebben vastgoedpublicaties als Vastgoedmarkt bekend gemaakt

Draft Digital ontwikkelt AI agent-to-agent displaycampagne BridgeFund

24-02-2026 | 16:43:00
De campagne kwam tot stand in samenwerking met Scope3, VDS Publishers en Planet Nine Media.

MR.BRAND ontwikkelt campagne voor Van Bruggen

24-02-2026 | 15:16:00
De financiële dienstverlener bouwt daarmee voort op de koers die in 2025 werd ingezet na de rebranding met een kortere naam en aangescherpte uitstraling.

OK Creative Agency ontwikkelt merkcampagne De Beren

24-02-2026 | 14:58:00
De horecaketen telt ruim 25 bezorgrestaurants in Nederland, maar die tak van het merk is nog niet bij iedereen bekend.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.