Mirte Stut start maatschappelijk bureau Yugen

Merkstrateeg Mirte Stut heeft Yugen opgericht. Een bureau dat zich richt op bedrijven en organisaties die maatschappelijk van betekenis willen zijn en zichtbare impact willen maken. Mirte Stut was vanaf 2013 als zelfstandig mediastrateeg actief via haar eigen label Amsterdam Aan Zee.

Yugen wil bedrijven helpen met het claimen en waarmaken van hun maatschappelijke positie en belofte. Intern en extern.  Yugen gaat samenwerken met een mix aan vakspecialisten op de

Gebieden merkstrategie, organisatiecultuur en maatschappelijke impact. Onafhankelijk brandconsultant Marc Oosterhout -één van de oprichters van N=5, voorzitter SIRE en crowd funding platform Voor de kunst en bestuurslid Natuurmonumenten, nu werkzaam onder de naam Eastwood. The art of positioning ondersteunt Yugen als ambassadeur.

Marc Oosterhout: “Een commerciële organisatie kan niet meer succesvol zijn zonder oog te hebben voor de wereld om ons heen. Steeds meer bedrijven moeten hun license to operate verdienen. Ik denk dat het initiatief van Mirte, Yugen hier krachtig invulling aan geeft”

Transformeren

Mirte Stut: “Veel bedrijven willen en of moeten transformeren maar worstelen ook met vragen: Wat wordt je toekomstproof strategie en richtinggevende verhaal passend bij de beweging die je wilt maken? Welke relevante rol pak je in de maatschappij en hoe maak je dit concreet, zowel in de organisatie als naar buiten? Yugen helpt om meer betekenis en impact – ‘positieve veranderkracht’ noemen wij dat – te realiseren. Zowel intern als extern.”

Binnen = Buiten

Yugen wil verandering realiseren van binnenuit, zichtbaar tot ver buiten de kantoormuren. Van strategie tot zichtbare impact. Yugen realiseert dit door de combinatie van drie kennisdomeinen en disciplines. Mirte Stut: “We zaaien merkstrategie, planten organisatiecultuur en oogsten maatschappelijke impact. Want echte impact maak je pas als je strategie en verhaal ook in de organisatie verankerd wordt, de hele organisatie meebeweegt én resultaten voor mensen, natuur en maatschappij concreet zichtbaar, tastbaar en meetbaar zijn. Ook belangrijk voor het aantrekken van talent en andere stakeholders.”

Coalitie van experts

De experts die voor Yygen werken zijn naast Marc Oosterhout en Mirte Stut, merkstrateeg Trudelies van der Poel, organisatiestrategen Annemarie Bleeker en Derk van der Pol, en impactstrategen Christine Swart en Madelon Engelen van Firma Twist.

www.bureauyugen.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Samsung opent S26Mart pop-up in Amsterdam

30-03-2026 | 11:59:23
Met het concept grijpt het merk terug op zijn oorsprong als Koreaanse buurtsupermarkt en koppelt dit aan de introductie van de Samsung Galaxy S26 Series.

Butternut Box kiest TEAM LEWIS als PR-partner

30-03-2026 | 09:48:52
Na een eerdere samenwerking rond de lancering van Butternut Bistro kiest het merk voor een structurele invulling van PR in de Belgische markt.

Inholland test AI-student tijdens open dag

26-03-2026 | 12:15:00
De zogeheten digital human Indy beantwoordt vragen over de opleiding en blijft ook na het bezoek beschikbaar.

Kiki Hirschfeldt: Niet alles is nieuwswaardig

25-03-2026 | 10:32:00
Marketing Report publiceert een reeks interviews met partners van Media Info Groep. Kiki Hirschfeldt is eigenaar Coebergh Communicatie & PR

Hoe kies je de juiste refurbished monitor als professional

24-03-2026 | 10:13:25
Wie de meeste werkdagen achter een scherm doorbrengt, weet dat een monitor geen bijzaak is.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

LePub en Heineken lanceren The Clinker op Coachella

30-03-2026 | 16:50:00
De slimme band koppelt muziekvoorkeuren van festivalbezoekers en moet helpen om nieuwe contacten te leggen.

Bakers & Bananas kiest Buutvrij als creatieve partner

30-03-2026 | 15:20:00
De samenwerking start met de introductie van Bananenbar Bread, een bananenbrood gemaakt van overgebleven bananen uit de Bananenbar in Amsterdam.

NOISE introduceert Bhave Social voor gedragsstrategie

30-03-2026 | 14:09:00
NOISE introduceert Bhave Social, een aanpak waarin gedragsstrategie wordt toegepast op social content. De propositie richt zich op het realiseren van gedragsverandering via social media.

[Vacatures] Closed on Monday zoekt een Graphic Designer

30-03-2026 | 11:28:00
Closed on Monday is per direct op zoek naar een Graphic Designer  - 24 - 32 uur 

[Vacancy] All Response Media has a position for Digital Account Director

30-03-2026 | 10:17:00
All Response Media is directly looking for Digital Account Director - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.