Mercurs: Voetbal International wint goud als Mercur Magazine Mediamerk van het Jaar

Bij de 25ste editie van de uitreiking van de Mercurs zijn in vijf categorieën prijzen uitgereikt. Voor het eerst zijn in de categorie Magazine Mediamerk drie Mercurs toegekend, in goud, zilver en brons. De feestelijke jubileumuitreiking vond plaats op 19 november in Theater Amsterdam.

Een jury onder voorzitterschap van Derk Sauer beoordeelde de categorieën Magazine Mediamerk, BeLOFte en de nieuwe categorie Redactieteam van het Jaar. De categorieën Innovatie en Partnership werden gewogen door een jury onder voorzitterschap van Maiko Valentijn.

Winnaars Mercurs 2024

Mercur Magazine Mediamerk van het Jaar

Goud:   Voetbal International (PXR)

Zilver:   Harper’s Bazaar (Hearst Netherlands)                                   

Brons:   Miljuschka Magazine (Miljuschka Publishing)

Mercur BeLOFte van het Jaar 

Maartje Bregman (Happy Times Magazine)        

Mercur Redactieteam van het Jaar

FLOW (Roularta Media Nederland)                                         

Mercur Innovatie van het Jaar

Happy Times Magazine

Mercur Partnership van het Jaar

LINDA. x HEMA

www.mercurs.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Nicola Tillin: Creativiteit werkt pas met bewijs

20-08-2025 | 12:23:00
In dit interview vertelt Nicola Tillin, hoe het wereldwijde marketing intelligence-platform merken, bureaus en mediapartijen helpt om hun weg te vinden

Inschrijving Mercurs 2025 magazine mediabranche van start

01-07-2025 | 07:00:00
De inschrijving voor de 26ste editie van de Mercurs, de vakprijzen voor de Nederlandse magazine mediabranche, is geopend.

Jubileumfilm Human First, Human Last wint Gouden Reiger

14-03-2025 | 15:55:00
Mercurs jubileumfilm Human First, Human Last wint Gouden Reiger voor beste opdrachtfilm van het jaar.

Hearst Netherlands wint zilveren MERCUR met Harper’s Bazaar

21-11-2024 | 10:38:00
Hearst Netherlands won met Harper’s Bazaar de Zilveren Mercur in de categorie Magazine Mediamerk. Daarnaast waren er nominaties voor ELLE en Quote

Dit zijn de genomineerden voor de Mercurs 2024

03-10-2024 | 07:00:00
De genomineerden voor de Mercurs 2024 zijn bekend. Er zijn 15 nominaties verspreid over 5 categorieën.

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: De toekomst van tv-metingen ligt in big data

05-09-2025 | 12:26:13
Door de explosie van streamingplatforms, on-demand content en gefragmenteerd kijkgedrag hebben traditionele meetmethoden moeite om het tempo bij te houden

Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens

05-09-2025 | 09:27:58
Closed on Monday heeft voor De Koffiejongens een landelijke campagne ontwikkeld die de nieuwsgierige houding van het koffiemerk centraal stelt.

[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)

05-09-2025 | 09:01:00
TBWA is per direct op zoek naar Brand Coordinator (NL) - Full-time  \  Amsterdam

Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.