Menzis keert terug naar N=5

Menzis en N=5 slaan de handen ineen voor een strategisch partnership voor de komende jaren. N=5 krijgt de taak om samen met het team van Menzis het merk op eigen wijze creatief tot leven te brengen.

De keuze voor N=5 volgde na een uitgebreide bureaupitch, die eind 2024 werd afgerond. De samenwerking markeert de terugkeer van Menzis naar N=5, dat eerder verantwoordelijk was voor de introductie van het merk met de campagne: De Menz.

Carolien Bos, Directeur klant en markt Menzis: “In 2005 heeft N=5 de introductiecampagne van Menzis ontwikkeld. We zijn blij dat we elkaar nu op strategisch en creatief vlak weer gevonden hebben. Samen zetten we in op een nog sterker merk Menzis.” 

Monique Bergers, Managing Director N=5: “Het speelveld voor zorgverzekeraars wordt steeds complexer, waardoor het essentieel is om je als merk duidelijk te onderscheiden. Menzis heeft altijd een unieke positie ingenomen, met de mens centraal in alles wat ze doen. Dat biedt een mooie basis voor ons om creatief op voort te bouwen. Met een campagne die niet alleen positioneert, maar die ook middels publishing kan inspelen op de belevingswereld van haar klanten."

www.nis5.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Anne Stokvis en Monique Bergers: Campagne 113 geslaagd als gesprek opent en taboe verkleint

26-01-2026 | 19:02:00
113 Fonds heeft samen met N=5 de campagne Lessen voor het Leven ontwikkeld om aandacht te vragen voor zelfdoding bij jonge mensen tot 30 jaar

Creatieve sector schaart zich achter campagne 113 Fonds

19-01-2026 | 12:22:00
De campagne is ontwikkeld in samenwerking met onder meer The Committed Agency, Martin van Zwol, Merlin Studio en Nozem Films.

N=5 ontwikkelt campagne en visuele identiteit Simon Lévelt

12-01-2026 | 14:07:00
Simon Lévelt lanceert een merkidentiteit en campagne onder de naam Vol van avontuur.

25 opmerkelijke account wins in 2025

31-12-2025 | 12:45:00
Door het jaar heen publiceert Marketing Report over vele tientallen account wins

Stedin zet energietransitie centraal in employer branding

17-12-2025 | 13:56:00
Stedin heeft een employer branding campagne gelanceerd onder de naam Werk dat energie oplevert. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met bureau N=5.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Eva Chapiteau: Empathie is strategische precisie

11-02-2026 | 14:54:00
Nu de rol van strategische planning verandert in een wereld die steeds meer door AI wordt gedreven, onderzoekt Eva Chapiteau wat strategen écht onderscheidt

NOISE ontwikkelt campagne over verborgen diabetes type 2

11-02-2026 | 11:45:22
Centraal in de campagne staat het gegeven dat in Nederland naar schatting 400.000 mensen rondlopen met diabetes type 2 zonder dat zij dit weten.

Paul van Kuilenburg: Pepsi | Grubhub | Rippling

11-02-2026 | 10:57:00
[The International] Head of Strategy en Partner bij Alfred bespreekt een aantal Super Bowl-commercials

Zandbeek ontwikkelt campagne voor Bruynzeel cosmetic homecare

11-02-2026 | 10:49:00
Centraal in de campagne staat de herkenbare Bruynzeel-fles. De houtnerven, bronzen details en de paarse kleur zijn in de video nadrukkelijk in beeld gebracht.

LYNX kiest Lemon Scented Tea als creatief bureau

11-02-2026 | 10:17:00
LYNX heeft na een pitchtraject Lemon Scented Tea geselecteerd als strategisch en creatief bureau.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.