Mèlanie Bosveld treedt toe als bestuurslid van VIA


Tijdens de Algemene Ledenvergadering van branchevereniging VIA is Mèlanie Bosveld benoemd tot nieuw VIA-bestuurslid. Mèlanie Bosveld, bekend als founder van het bureau Kult&Ace en de nieuwe insights community PACT, zal zich binnen het bestuur onder andere bezighouden met de portefeuille Mensen. Hiermee volgt zij Baba Touré (Hammerfest) op.

Expertise inclusieve marketing

Mèlanie Bosveld richtte meer dan tien jaar geleden Kult&Ace op, een culture agency met een focus op jongeren vanuit diverse achtergronden. Vorig jaar startte zij de PACT community, waarin ze via insights en co-creatie jonge creatieven daadwerkelijk invloed laat uitoefenen bij merken en organisaties. Met haar ervaring en haar expertise op het gebied van inclusieve marketing, sluit Mèlanie Bosveld goed aan bij de plannen van VIA.

Mèlanie Bosveld: "Alhoewel we er misschien niet altijd bij stil staan, heeft de reclame- en communicatiebranche enorm veel invloed op de wereld waarin wij leven. Een goede representatie van alle groepen in onze maatschappij is hierbij belangrijk – zowel op sociaal-maatschappelijk als commercieel vlak. Gedegen kennis is daarbij key en deze deel ik graag for the greater good. Ik ben dan ook erg vereerd om deel uit te maken van het bestuur van de VIA – een autoriteit in onze branche. Ik kijk ernaar uit om samen met de andere leden bij te dragen aan de groei en toekomstbestendigheid van ons vak."

Ook Renee van den Oetelaar (Boomerang) zal dit jaar toetreden als nieuw VIA-bestuurslid. Tijdens het Legend Diner werd ze uitgeroepen tot Rookie of the Year, een prijs die wordt uitgereikt aan een persoon die op jonge leeftijd een onuitwisbare indruk maakt bij iedereen om zich heen. Renee van den Oetelaar zal een jaar lang deel uitmaken van het bestuur. 

Aftreden bestuursleden

Op 13 april werd officieel afscheid genomen van Dick van der Lecq, Saskia Wagemakers, Tim Geenen, Jos Govaart en Baba Touré. Het bestuur van VIA bedankt hen voor hun jarenlange en waardevolle bijdrage aan de vereniging en de marketingbranche.

De samenstelling van het VIA-Bestuur wordt daardoor als volgt:

  • Rik Ledder, (voorzitter), CEO TBWA\NEBOKO
  • Dorine van Mullem, (penningmeester), Director Data Value Management Talpa Network
  • Joris Lak, Director Marketing channels, Media, CXM Albert Heijn
  • Gijs de Bruijn, Managing Director Accenture Song
  • Diana van Roest, Director Retail Google
  • Yvonne Prins, Managing Partner UM
  • Charley Peereboom, Managing Director Megawatt
  • Atva van Zanten, CEO Mindshare
  • Brian Hirman, Director M&A iO
  • Mèlanie Bosveld, Founder and Strategy Director Kult&Ace
  • Renee van den Oetelaar, Head of Boomerang FT

www.vianederland.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Laatste plekken voor seminar over YouTube en video

16-04-2026 | 09:55:05
Deelnemers krijgen inzicht in hoe bestaande creaties beter kunnen presteren en hoe targeting op de juiste context bijdraagt aan effectievere campagnes

OomAgent speurt bureaus op

16-04-2026 | 07:20:00
In de Houthavens en de Schinkel bezocht het team bureaus samen met een AI-robothond en deelde het blauwe donuts uit.

Campagne stimuleert helmgebruik bij ouders en kinderen

15-04-2026 | 15:23:21
Het Ministerie van Infrastructuur en Waterstaat lanceert samen met Roorda een nieuwe fase van de campagne Zet ’m op

Cortina en Lemon Scented Tea vervolgen merkcampagne

15-04-2026 | 14:10:00
Cortina lanceert samen met LemonScentedTea een nieuwe campagne binnen het platform Original as you.

[Vacatures] De Combinatie van Factoren zoekt een Medior Art Director

15-04-2026 | 12:53:00
De Combinatie van Factoren (DCVF) is per direct op zoek naar een Medior Art Director - Full-time · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.