Mediaplus wint Europees account C&A

Mediaplus heeft eind januari 2023 het Europees account verkregen van C&A na een in het najaar van 2022 uitgezette pitch, waar in totaal 5 mediabureaus aan meededen. De bedoeling is dat Mediaplus van C&A het meest mensgerichte modemerk van Europa zal maken. Het contract dat inmiddels van kracht is geworden, is voor de lange termijn afgesloten en in principe voor onbepaalde tijd.

C&A telt 1.300 winkels in 17 landen met 25.000 werknemers. Het mandaat omvat mediastrategie, planning en inkoop.

Het Mediaplus-team zal met een holistische kijk op alle marketingdisciplines, tot ver buiten de mediasfeer, bijdragen. C&A ondergaat een ingrijpende transformatie. Van fysieke retailer tot omnichannelretailer, winkels worden gemoderniseerd en kleinere conceptstores flankeren nu de grote kledingwinkels.

Mediaplus begeleidt de transformatie als strategische business partner. Alles draait om de "&": Store & Web Traffic, Brand & Performance, Online & Offline Media, Global & National – Mediaplus & C&A. Ook hier kwam de bijzondere datacompetentie van Mediaplus Realtime om de hoek kijken.

Richard Haram, Head of Omni Marketing & Media Management bij C&A: "We kijken uit naar onze nieuwe samenwerking met Mediaplus. Mediaplus heeft zeer sterke media-expertise in heel Europa, wat zal helpen om de groeiplannen van C&A over het hele continent te versnellen. We hielden van hun toewijding aan ons merk en hun passie voor de groei die voor ons ligt.”

Menno Westinga, Managing Director van Mediaplus Nederland: "Klanten willen een uitstekend begrip van hun branche, advies op ooghoogte en inspiratie. C&A is al meer dan 180 jaar een traditioneel merk en wordt al zes generaties geleid door de eigenaar. Dat is een perfecte match voor ons, aangezien we een door een partner beheerde en onafhankelijke bureaugroep zijn. We hadden vanaf het begin een heel goed gevoel. We zijn trots en blij dat we door C&A zijn gekozen. Voor ons heeft C&A topprioriteit."

Met de aanstelling van Mediaplus als mediabureau verliest Carat het account van C&A. Carat was circa 20 jaar actief voor C&A.

Mediaplus is onderdeel van House of Communication.

www.mediaplus.nl

www.c-and-a.com

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:38
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.

Nummer Snollebollekes in WK voetbal-campagne Jumbo

26-05-2026 | 23:54:00
Jumbo Supermarkten is een grote campagne gestart in aanloop naar het WK Voetbal waarin samen feestvieren en gezelligheid centraal staan. Rob Kemps en de Snollebollekes hebben voor de gelegenheid het nummer From Left to Right gemaakt

Fitzroy en Verve winnen Europese C&A-pitch

26-05-2026 | 22:22:00
Fitzroy en Verve, beide onderdeel van United Playgrounds, hebben Europese pitches gewonnen van modeketen C&A.

Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

26-05-2026 | 17:02:00
Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.