Mediaplus wint Europees account C&A

Mediaplus heeft eind januari 2023 het Europees account verkregen van C&A na een in het najaar van 2022 uitgezette pitch, waar in totaal 5 mediabureaus aan meededen. De bedoeling is dat Mediaplus van C&A het meest mensgerichte modemerk van Europa zal maken. Het contract dat inmiddels van kracht is geworden, is voor de lange termijn afgesloten en in principe voor onbepaalde tijd.

C&A telt 1.300 winkels in 17 landen met 25.000 werknemers. Het mandaat omvat mediastrategie, planning en inkoop.

Het Mediaplus-team zal met een holistische kijk op alle marketingdisciplines, tot ver buiten de mediasfeer, bijdragen. C&A ondergaat een ingrijpende transformatie. Van fysieke retailer tot omnichannelretailer, winkels worden gemoderniseerd en kleinere conceptstores flankeren nu de grote kledingwinkels.

Mediaplus begeleidt de transformatie als strategische business partner. Alles draait om de "&": Store & Web Traffic, Brand & Performance, Online & Offline Media, Global & National – Mediaplus & C&A. Ook hier kwam de bijzondere datacompetentie van Mediaplus Realtime om de hoek kijken.

Richard Haram, Head of Omni Marketing & Media Management bij C&A: "We kijken uit naar onze nieuwe samenwerking met Mediaplus. Mediaplus heeft zeer sterke media-expertise in heel Europa, wat zal helpen om de groeiplannen van C&A over het hele continent te versnellen. We hielden van hun toewijding aan ons merk en hun passie voor de groei die voor ons ligt.”

Menno Westinga, Managing Director van Mediaplus Nederland: "Klanten willen een uitstekend begrip van hun branche, advies op ooghoogte en inspiratie. C&A is al meer dan 180 jaar een traditioneel merk en wordt al zes generaties geleid door de eigenaar. Dat is een perfecte match voor ons, aangezien we een door een partner beheerde en onafhankelijke bureaugroep zijn. We hadden vanaf het begin een heel goed gevoel. We zijn trots en blij dat we door C&A zijn gekozen. Voor ons heeft C&A topprioriteit."

Met de aanstelling van Mediaplus als mediabureau verliest Carat het account van C&A. Carat was circa 20 jaar actief voor C&A.

Mediaplus is onderdeel van House of Communication.

www.mediaplus.nl

www.c-and-a.com

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Emotie presteert beter dan technologie in reclame

20-02-2026 | 14:18:00
Emotioneel storytelling blijkt de krachtigste drijfveer voor reclamesucces, volgens onderzoek van System1 dat campagnes van de Winterspelen 2026 en de Super Bowl analyseert

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant (medior/senior)

20-02-2026 | 08:41:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant (medior/senior) - Fulltime/Parttime

[Vacancy] VML has a position for PXM - Technology Director

20-02-2026 | 08:11:00
VML is directly looking for PXM - Technology Director - Amsterdam

Somehow en PINK lanceren campagne Humanistisch Verbond

19-02-2026 | 15:53:00
Precies 80 jaar na de oprichting lanceert het Humanistisch Verbond een landelijke merkcampagne, ontwikkeld door Somehow en PINK.

Modern Citizens volledig geïntegreerd in Brand Potential

19-02-2026 | 15:23:00
Brand Potential stapt af van het traditionele agency-model en organiseert zich voortaan als partnerstructuur. Het digitale bureau Modern Citizens gaat volledig op in de organisatie.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.