Mediahuis lanceert Mediahuis Raakt

Mediahuis presenteerde tijdens het zogeheten Mediahuisfeest in het Tobacco Theater haar vernieuwde positionering, propositie en huisstijl onder de naam Mediahuis Raakt. Tegelijk werd de komst van Mediahuis Radio (sinds oktober 2024 in Amsterdam gevestigd) gevierd, inclusief merken zoals Radio Veronica, 100% NL en Slam!

Met Mediahuis Raakt brengt de organisatie al haar mediakanalen samen onder één merk, waarmee adverteerders eenvoudiger crossmediale campagnes kunnen realiseren via print, radio, podcasts en digitale media. De integratie van Mediahuis Noord, Limburg en Nederland biedt volgens het bedrijf één aanspreekpunt, waarmee het de efficiëntie wil verhogen.

Het vernieuwde portfolio, met merken als De Telegraaf, Dumpert en De Limburger, ondersteunt een uniforme strategie, terwijl het bedrijf met een licht aangepaste huisstijl de aangescherpte koers van Mediahuis moet onderstrepen. Mediahuis NRC blijft onafhanklijk hiervan als onderdeel van de Mediahuis Groep opereren.

www.mediahuis.com

www.mediahuis.nl

www.mediahuisnoord.nl

www.mediahuislimburg.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Print, podcasts en puzzels populairder in vakantietijd

13-06-2025 | 12:21:00
Uit onderzoek van Mediahuis en MediaTest onder ruim duizend respondenten blijkt dat mensen in deze periode niet minder, maar juist anders media consumeren.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Chef De Financiële Telegraaf

09-06-2025 | 09:10:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Chef De Financiële Telegraaf

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Online Redacteur bij VROUW

09-06-2025 | 08:43:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Online Redacteur bij VROUW

Ulrike Handel/Marietje Schaake/Anita Zielina RvC Mediahuis

06-06-2025 | 14:23:00
Mediahuis Groep heeft Dr. Ulrike Handel, Marietje Schaake en Anita Zielina benoemd in de Raad van Bestuur. De Raad van Bestuur is in België het equivalent van de Nederlandse Raad van Commissarissen

Lauren Verster onderzoekt cosmetica in Mediahuis-podcast

06-06-2025 | 09:48:00
In elke aflevering onderzoekt ze de werkelijke waarde van producten en trends die draaien om beloftes over schoonheid en verzorging.
 

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.