Mediahuis lanceert Mediahuis Raakt

Mediahuis presenteerde tijdens het zogeheten Mediahuisfeest in het Tobacco Theater haar vernieuwde positionering, propositie en huisstijl onder de naam Mediahuis Raakt. Tegelijk werd de komst van Mediahuis Radio (sinds oktober 2024 in Amsterdam gevestigd) gevierd, inclusief merken zoals Radio Veronica, 100% NL en Slam!

Met Mediahuis Raakt brengt de organisatie al haar mediakanalen samen onder één merk, waarmee adverteerders eenvoudiger crossmediale campagnes kunnen realiseren via print, radio, podcasts en digitale media. De integratie van Mediahuis Noord, Limburg en Nederland biedt volgens het bedrijf één aanspreekpunt, waarmee het de efficiëntie wil verhogen.

Het vernieuwde portfolio, met merken als De Telegraaf, Dumpert en De Limburger, ondersteunt een uniforme strategie, terwijl het bedrijf met een licht aangepaste huisstijl de aangescherpte koers van Mediahuis moet onderstrepen. Mediahuis NRC blijft onafhanklijk hiervan als onderdeel van de Mediahuis Groep opereren.

www.mediahuis.com

www.mediahuis.nl

www.mediahuisnoord.nl

www.mediahuislimburg.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Mediahuis lanceert Banenrijknoord

03-11-2025 | 17:20:33
De lancering markeert de eerste grote regionale uitbreiding van het merk en vormt een belangrijke stap in de ambitie van Mediahuis om de regionale vacaturemarkt te moderniseren en te versterken.

Sander van Gestel: Mediahuis kiest voor eigen innovatie

28-10-2025 | 10:08:00
Hij vertelde over zijn rol in het bouwen van bruggen tussen technologie en commercie, het belang van klantgerichte innovatie en strategische keuzes

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Product Designer

27-10-2025 | 07:48:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Product Designer - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Projectmanager

17-10-2025 | 09:20:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Projectmanager - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Junior DBA Engineer

17-10-2025 | 09:03:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Junior DBA Engineer - Antwerpen/Amsterdam
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.

Roorda ontwikkelt campagne Handig, van de Belastingdienst

03-11-2025 | 15:14:00
De Belastingdienst start een campagne waarin vragen en twijfels van burgers en ondernemers centraal staan.

Aidem agency creëert socialserie voor ICI PARIS XL

03-11-2025 | 14:48:00
Met het format wil het merk de wereld van beauty en lifestyle dichter bij de belevingswereld van Gen Z en jonge Millennials brengen.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

Intertoys viert Sinterklaas met grote speelgoedavonturen

03-11-2025 | 10:17:00
De commercial en de socialcampagne zijn ontwikkeld met socialmedia-agency Modern Citizens en digital activatiebureau Engaged.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.