Media Reverse en INDIE lanceren campagne Wereldmuseum

Reclamebureau INDIE Amsterdam heeft de campagne Hallo Wereld/Museum ontwikkeld voor het Wereldmuseum. Mediabureau Media Reverse bracht de campagne onder de aandacht via outdoor, digital out-of-home en wildplakken. Met de campagne roept het museum op om in een tijd van polarisatie met een open blik naar de wereld te blijven kijken.

Het Wereldmuseum, met locaties in Amsterdam, Leiden, Nijmegen en Rotterdam, laat met de campagne zien hoe cultuur is verweven met het dagelijks leven. Bezoekers krijgen via wisselende exposities inzicht in gedeelde geschiedenis en tradities, met onderwerpen als kleding, muziek, eten, dans en koloniale invloeden.

Culturele verbondenheid in beeld gebracht

De campagne staat in het teken van verbondenheid en draagt het thema Hallo Wereld/Museum. In alle uitingen wordt deze verbondenheid letterlijk verbeeld. Volgens het Wereldmuseum weerspiegelt de campagne hoe cultuur overal zichtbaar en voelbaar is.

Samenwerking met Addurance en animator Marcel Kruk

De online verspreiding wordt verzorgd door Addurance. Animator Marcel Kruk maakte de visuele onderdelen van de campagne.

Credits:

Client: Wereldmuseum | Jerry Kong A Sam, Merel Hoestlandt, Myrna Fehrmann | Hanne van de Vuurst | Mediabureau: Media Reverse, Femke van den Boomen | Advertising Agency : INDIE Amsterdam | Animator : Marcel Kruk | Online Mediabureau : Addurance

 

 

www.mediareverse.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] Serviceplan Group zoekt een Digital Consultant bij Mediaplus

11-12-2025 | 09:02:00
Serviceplan Group Netherlands is per direct op zoek naar een Digital Consultant bij Mediaplus - Amsterdam

Media Reverse en Habufa lanceren XOOON-campagne op tv

30-10-2025 | 16:09:00
In de najaarscampagne van XOOON, onderdeel van Habufa Meubelen, staat de huiskamer centraal.

ReumaNederland kiest Media Reverse voor mediaplanning

30-10-2025 | 14:58:20
De samenwerking is gericht op het vergroten van de merkbekendheid en het activeren van doelgroepen via relevante mediakanalen.

Media Reverse en Bruna tonen effect van AI in zomercampagne

16-10-2025 | 16:37:23
Bruna, Media Reverse en Talpa bewijzen dat AI-campagnes effectief en geloofwaardig kunnen zijn

Media Reverse, B.R.A.I.N. en Altermedia starten Nee betekent nee-campagne

10-09-2025 | 08:36:00
Het doel is zowel bewustwording vergroten als concreet gedrag beïnvloeden bij potentiële daders en hun omgeving.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.