Max Hochstenbach en Tom Nieuwenhuis versterken MHX

De creatieve studio van Mediahuis, MHX, breidt het team uit met twee nieuwe creatieven. Max Hochstenbach en Tom Nieuwenhuis vervullen beiden de rol van Concepter & Designer binnen MHX en versterken hiermee het creatieve team. Zij focussen zich op concept en design voor alle branded content pitches. 

Max Hochstenbach

Na zijn studie Product Design heeft Max vijf jaar zijn eigen designbedrijf Megosu gerund. Hij heeft ervaring opgedaan in Social Media & Marketing met partners zoals Braun, MADE.com, VTWonen en HermanMiller. Na een korte periode bij Knauf, besloot hij zich te richten op specialistisch werk in een teamomgeving. Als Concepter & Designer is Max verantwoordelijk voor het creëren van inspirerende pitches en waardevolle campagnes voor mooie merken.

Tom Nieuwenhuis

Tom heeft als designer op verschillende plekken gewerkt en maakte twee jaar geleden de overstap naar de mediawereld als Creative bij ZIGT. Met zijn designervaring, creatieve inzichten en oog voor detail zal hij een waardevolle bijdrage leveren aan het team van MHX.

Hatice van Leeuwen, teamlead MHX: "We zijn enorm blij met de komst van Max en Tom. Wij hebben de ambitie om uit te blinken in creativiteit op het gebied van branded content. En door het creatieve team uit te breiden met nieuwe talenten, wordt deze ambitie kracht bijgezet."

www.mediahuis.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Dumpert grootste Nederlandstalige Instagram-account

04-02-2026 | 15:38:03
Dumpert is 2026 begonnen met stevige groeicijfers. Het platform heeft de grens van 3 miljoen volgers op Instagram bereikt

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Teamlead Sales

29-01-2026 | 10:12:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Teamlead Sales - Amsterdam

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Online Grafisch Redacteur De Telegraaf

29-01-2026 | 09:56:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Online Grafisch Redacteur De Telegraaf - Amsterdam

Sandra Phlippen benoemd tot commissaris Mediahuis NRC

28-01-2026 | 15:45:00
Econoom Sandra Phlippen treedt toe tot de raad van commissarissen van Mediahuis NRC. Per 1 mei volgt zij Mijntje Lückerath op

Dominique Henskens benoemd bij Mediahuis NRC

28-01-2026 | 12:53:00
Mediahuis NRC versterkt het commerciële managementteam met de aanstelling van Dominique Henskens als Director Commercial Strategy & Innovation
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacancy] Revitalize zoekt een Creative Project Lead (nieuw bureau)

05-02-2026 | 15:33:00
Revitalize is per direct op zoek naar Creative Project Lead (nieuw bureau)  • (32 - 40 uur p/w) - Amsterdam

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een AI Art & Video Director

05-02-2026 | 09:25:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar AI Art & Video Director - Full-time · Amsterdam

Cheil Benelux haalt social specialist in huis

05-02-2026 | 08:55:13
Het bureau voegt social strategie, contentontwikkeling en always-on community management toe aan de in-house retail-, commerce- en contentdivisie.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Senior (Social) Strategist

05-02-2026 | 08:30:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Senior (Social) Strategist - 32u-40u · Amsterdam

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Senior Account Manager

05-02-2026 | 08:20:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Senior Account Manager - Full-time / Part-time · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.