Martijn Arts neemt het stokje over van Koen de Groot bij Total Design

Total Design maakt een wisseling in het leiderschap bekend. Koen de Groot draagt na een periode als CEO het stokje over aan Martijn Arts, die als strategy director en partner al een rol binnen het bureau vervult.

Koen de Groot heeft bijgedragen aan de nationale en internationale groei van Total Design, waaronder de overnames van Zuiderlicht en Cascade, en de aansluiting bij de Yuma Group. Onder zijn leiding vierde het bureau zijn 60-jarig jubileum. Het bureau blijft zich richten op het bieden van integrale oplossingen in branding, communicatie en technologie, met een focus op strategie, innovatie en creativiteit.

Koen de Groot: "Het was een eer om TD te leiden en te werken voor prachtige klanten en met fantastische mensen. We bouwden voort op onze kernwaarden en verstevigden onze marktpositie. De toekomst is geworteld in ons verleden en de geschiedenis is onze raadgever. Ik draag met vertrouwen de leiding over aan Martijn, die het bureau verder zal versterken.”

Martijn Arts: "Ik wil een waardig opvolger zijn – samen. Ontwerpen is een groepsproces waarmee we merken bouwen, systemen veranderen en de toekomst creëren. Dit principe stond bij onze oprichting centraal en geldt nog steeds."

www.totaldesign.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Lisanne Schneider Senior PR-Consultant UPR Agency

25-09-2025 | 17:51:18
Met haar komst legt het bureau meer nadruk op lifestyle-, beauty-, corporate- en consumer brands in de Nederlandse markt.

DCVF haalt AI-experts binnen voor verdere groei

25-09-2025 | 10:33:38
Met de komst van Lieke Bügel en Maarten Hofland wordt AI net zo vanzelfsprekend binnen de werkwijze van het bureau als de DCVF’ers zelf.

Sanne Tolsma leidt Joe Public, Thecla Schaeffer Head of Strategy

25-09-2025 | 09:03:00
Co-founder Antoine Houtsma gaat zich voortaan richten op zijn rol als group Chief Creative Officer.

Martin Verdult wordt COO van Happy Horizon

24-09-2025 | 09:30:00
Met zijn internationale ervaring bij bureaus als Monks, Ogilvy en Lost Boys brengt hij expertise in operatie, cultuur en groei mee

Dentsu Creative haalt social-expert Vivian Kowalski binnen

24-09-2025 | 08:33:22
Dentsu Creative heeft Vivian Kowalski aangesteld als creative director. Ze komt over van Somention, waar ze sinds 2021 creatief leider was.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Inholland kiest Dentsu Creative voor studentencampagne

29-09-2025 | 08:40:39
De samenwerking begon met de campagne Skills voor het leven, waarin studenten vaardigheden delen die niet in boeken te vinden zijn.

Bata Industrials presenteert internationale merkstrategie

26-09-2025 | 10:03:44
Bata Industrials heeft een wereldwijde merkpositionering gelanceerd onder de slogan Work safe. Live great.

ING start campagne rond verduurzamen woning

26-09-2025 | 09:21:36
De bank wil hiermee laten zien dat energiebesparende maatregelen niet alleen goed zijn voor het milieu, maar ook financieel voordeel kunnen opleveren.

Heinz introduceert Mr. Ridiculously Good in pastasauzecampagne

26-09-2025 | 09:07:00
Samen met VML The Cocktail en het merk Mr. Men Little Miss werd personage Mr. Ridiculously Good bedacht

[Vacatures] Springbok zoekt een Projectmanager Digital Marketing

26-09-2025 | 08:53:00
Springbok is per direct op zoek naar een Projectmanager Digital Marketing - Den Bosch
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.