[Marketing Report TV] Arthur Zwamborn over het datasegmentatieplatform van Cäsar
Arthur Zwamborn, CTO van Cäsar, is te gast bij Marketing Report TV. In gesprek met Bas Vlugt vertelt hij over Cäsar, data en het verlanglijstje van Cäsar.
Arthur Zwamborn: "Cäsar is een datasegmentatieplatform. Onze business bestaat uit een gebruiksvriendelijke interface waar data samenkomt en wordt gekoppeld. Wij zorgen voor de techniek en functionaliteit van de data. Wij willen het de gebruiker zo makkelijk mogelijk maken, omdat data behoorlijk complex zijn. Als exploitant, bureau of retailer wil je je niet bezig houden met het aan elkaar knopen van losse eindjes, want dat is best lastig. Het modelleren van data, zodat de datavelden over elkaar heen gelegd kunnen worden, is ons vak en wij vinden het leuk."
Kijk dit interview hier:
Marketing Report TV is powered by Bruut en Abovo Maxlead

Bruut is dé one-stop-shop voor videocontent! Van strategie tot creatie, en van productie tot distributie. Wij doen het! Hoge kwaliteit video, slim en efficient gemaakt voor ieder scherm, dat is onze kracht. Met een hecht team van enthousiaste makers hebben maken we gepassioneerd content voor iedereen.

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.
Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Miljoenste mailing mijlpaal voor Spotta
Jeroen Oppatja: Groei door de kracht van creatie & tech
Martijn Terbruggen: Wissel.nl maakt cadeaubonnen waardevast
Mark Veenman: Metro geeft adverteerders een captive audience
The Family 2.0: door fusie ontstond ander type bureau
Imco van Elk: Marketplaces worden strategisch belangrijk
Anja Froeling: Selmore werkt aan bureau van de toekomst
Sjoerd van der Meijden: We maken contentcampagnes schaalbaar
Timo Vrijenhoek: Spotta biedt merken sterk brievenbusbereik
Sanne van Kuijk: BUUT maakt financiële opvoeding makkelijker
Daan Vrijsen: Strategie wordt steeds belangrijker in media
Thomas Hopman: Spotta transformeert brievenbusreclame
Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy
Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead
Frank Goren: The Invaders helpt merken in gamingcultuur
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Joe Public ontwikkel kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde
Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens
TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn
Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall
TBWA\NEBOKO ontwikkelt Staatsloterij-kerstcommercial: Geef elkaar een beetje geluk
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers