[Marketing Report Radio] Rogier Bruggeman over mediabestedingen in de politiek

Rogier Bruggeman is CEO van ZIGT. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hem over de verkiezingen en de mediabestedingen van de partijen.

Rogier Bruggeman: "Alle partijen zijn natuurlijk druk bezig, en ze geven een hoop geld uit aan betaalde media. De afgelopen weken was dat bruto 10 miljoen, waarvan 60 procent de laatste twee weken. Het merendeel ging nog ouderwets naar televisie. Dat is nog steeds een medium dat in your face is en een combinatie van beeld en geluid. Een derde van het totale advertentiebudget is uitgegeven door de VVD. 20 procent is uitgegeven door D66 en 15 procent door GroenLinks-PvdA, en daarna volgt heel verrassend Volt."

Rogier gaat ook in op de verkiezingsprogramma's van de partijen in relatie tot de NPO en spreekt met Frank Volmer over de eventuele impact op de Ster.

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 21 november 2023 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Lees ook:

Niki Wijnen: Golf is allang niet meer stoffig

20-05-2026 | 14:41:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Nikki Wijnen over het imago van golf flink verbreden.

Bas Vlugt: Hilversum blijft fascineren én schuren

20-05-2026 | 13:14:00
Peter Wybenga gaat in gesprek met Bas Vlugt en David de Jong over twee spraakmakende boeken over de Nederlandse televisiewereld

Age Yska: Met edding maak je ideeën zichtbaar

20-05-2026 | 12:40:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreekt Peter Wybenga met Age Yska, Marketing Manager bij edding, en Coen Zuijdervliet, partner bij DCVF

Kim Klaver: PR-professionals krijgen eindelijk erkenning

20-05-2026 | 12:27:00
Tijdens Marketing Report op New Business Radio spreken Peter Wybenga en Bas Vlugt met Kim Klaver, eigenaar van PR-Dashboard

Amber De Smet: Folders krijgen weer aandacht

20-05-2026 | 10:46:00
Het gesprek draait om de veranderende rol van folders, direct mail en datagedreven retailmarketing.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk ontwikkelt Nederlandse campagne voor itsme

01-06-2026 | 16:42:39
Met de campagne Own je ID met itsme wil het bureau laten zien hoe consumenten zich online kunnen identificeren zonder veel persoonsgegevens te delen.

Sam Bompas over ondernemerschap, merken en creatieve groei

01-06-2026 | 15:23:00
Marketing Report is bij SXSW Londen. We zijn te gast bij Bompas & Parr voor een presentatie van medeoprichter Sam Bompas, de creatieve drijvende kracht achter een van de meest inventieve food- en experiencestudio's van Groot-Brittannië: Bompas & Parr

Gardeners ontwikkelt campagne voor HYLO

01-06-2026 | 15:22:39
De campagne vraagt aandacht voor droge ogen en de rol die dagelijks schermgebruik daarbij speelt.

Effie Awards 2026 open voor inzendingen

01-06-2026 | 12:09:00
Alleen campagnes die strategie, creativiteit en resultaat overtuigend weten te combineren, maken kans op een Bronzen, Zilveren of Gouden Effie Award.

Emma Reunes: Het cottage cheese-effect in marketing

01-06-2026 | 11:50:00
Zit je merk vast? Vraag je dan niet af: "Hoe kan ik mijn product veranderen?"
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.