[Marketing Report Radio] Patritia Pahladsingh: Accenture Song is een tech-powered creative group

Patritia Pahladsingh is CEO & Managing Director bij Accenture Song. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we haar over hoe de bureauwereld zich ontwikkelt op het gebied van technologie en creatie.

Patritia Pahladsingh: "Wij noemen onszelf een tech-powered creative group, en wanneer je naar onze groep kijkt, zie je dat we het technologische aspect goed onder de knie hebben. We voeren SI’s (systems integrations) uit, werken met Adobe en Salesforce, en wat we hier graag aan willen toevoegen, is creativiteit. Want met creatieve standpunten, met creatieve campagnes kun je je onderscheiden."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 16 januari 2024 terug:

Marketing Report op New Business Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Media en performance bureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.


Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

www.newbusinessradio.nl

www.dcvf.nl

Lees ook:

Kim van Drie: Wij kozen all-in voor plantaardige chocolade

17-04-2025 | 08:48:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we haar over de combinatie van smaak, duurzaamheid en slimme marketing

Almar Fernhout: Duurzaamheid vraagt om gewoon doen

16-04-2025 | 11:44:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over de missie van SMYLE

Thomas Elias: Werk aan resultaat, niet aan aannames

16-04-2025 | 11:28:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over het belang van meetbaarheid en focus binnen social media.

Britt Hogenhuis en Sophie van der Schaft: Focus werkt echt

16-04-2025 | 11:19:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hen over hun onderlinge (werk)relatie, de rebranding en hun eigen meettool.

Bart de Vries: Lokaal adverteren past in de tijdgeest

16-04-2025 | 10:49:00
Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we hem over de ontwikkelingen in de markt voor local advertising.

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.