[Marketing Report Radio] Gabriela Nouws (SuperRebel) over Hotel SuperRebel: Een smeltkroes van creativiteit
Gabriela Nouws is Associate Creative Director bij SuperRebel. Te gast bij Marketing Report Radio op New Business Radio spreken we haar over de keuze voor een hotel als kantoor en hoe dat de creativiteit stimuleert.
Gabriela Nouws: "Merken worden aangetrokken door onze visie. Het lef om bijzondere dingen te doen, zoals het kiezen voor een hotel als locatie, spreekt veel mensen aan vanwege de achterliggende gedachte. Een hotel is een hub van ontmoetingen, waar mensen samenkomen, gaan en komen. Dit is ook de visie van SuperRebel. Net zoals in een hotel, zijn we niet alleen aanwezig; andere merken delen de ruimte. Er zijn flexplekken beschikbaar voor diverse professionals, van grafisch ontwerpers tot experts in sports marketing, en zelfs verkopers van design lampen. Dit weerspiegelt de visie van het hotel als een bruisende ontmoetingsplaats waar ideeën worden geboren uit diverse achtergronden en perspectieven. Een creatief idee is niets meer dan een samensmelting van verschillende meningen en visies, en deze dynamiek gedijt prachtig in een setting zoals een hotel."
Luister het interview hier:
Luister hier de volledige radio-uitzending van 16 april 2024 terug:
Meer podcasts over marketing vind je hier: marketingreport.nl/podcast. Marketing Report is iedere derde dinsdag van de maand te horen op New Business Radio van 18:30 tot 20:00 uur.
Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Joske den Engelsen: Van rebel naar sterk fietsmerk
Max Eggink: Wij denken vanuit het platform, niet vanuit tv
Bart Frencken: NHA groeit door merk en data te combineren
Cees Dingler: Oom Agent maakt AI praktisch en lokaal
Yolanda van Die: Human first is meer dan een slogan
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten
Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget
Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up
Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions
Longlists SAN ABC Accenten 2025
Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers