[Marketing Report Radio] Aldo Breed over Kiesjefolders.nl

Aldo Breed is oprichter van Kiesjefolders.nl. Te gast bij Marketing Report op New Business Radio spreken we hem over de toekomst van de foldermarkt. 

Aldo Breed: "Wat we natuurlijk al een aantal jaar hebben is de introductie van de ja-sticker. Inmiddels valt zo'n 35 procent van de huishoudens onder dat ja-sticker regime. Vroeger moest je een nee-sticker plakken om geen folders meer te ontvangen. Tegenwoordig moet je, in de gemeentes waar dat van toepassing is, de ja-sticker op je brievenbus plakken om nog wél folders te krijgen. Zolangzamerhand wordt dat groter en groter. Wat dat concreet betekent is dat het aantal folders dat je in de gemeentes kan verspreiden halveert, en daarmee verdwijnt dus een deel van het bereik."

Luister dit interessante interview hier:

Luister hier de volledige radio-uitzending van 19 september 2023 terug:

www.kiesjefolders.nl

Marketing Report Radio is een initiatief van Media Meetings & Magazines en Mediabureau ZIGT en wordt mede mogelijk gemaakt door De Combinatie van Factoren.

 

Gedrag beïnvloeden met creativiteit. Niet op gevoel, maar op basis van gedragspsychologie en ervaring met grote merken. Dat is wat wij doen. Digital, social, winkelvloer of massamediaal. Zodat jouw doelgroep in beweging komt. Niet voor niets zit ACT in onze naam en in ons DNA.

Lees ook:

Florian Toen: Gaming bereikt twee op de drie Nederlanders

22-01-2026 | 10:01:12
Bij Marketing Report spreekt hij over de misverstanden rond gaming, de omvang van het kanaal en hoe hij de complexiteit eruit haalt voor adverteerders.

Floor Hesselmans: Westland Kaas groeit al 90 jaar op smaak

22-01-2026 | 09:42:00
We spreken haar over het negentigjarig bestaan van het bedrijf, de combinatie van marketing en operatie en de manier waarop ze blijft bouwen aan merken

Gookie Sassen: Op maandag werken we voor de wereld

22-01-2026 | 08:40:43
Gookie Sassen is oprichter van Closed on Monday. In Marketing Report op New Business Radio vertelt hij over creatief bureau Closed on Monday

Madelein Hiensch: Eén loket maakt retail media schaalbaar

21-01-2026 | 10:18:00
In Marketing Report op New Business Radio vertelt zij hoe het bedrijf retailers en exploitanten samenbrengt in één salesnetwerk voor retail media.

Tom Dijk: Consistente merkuitrol vraagt om regie door RGN

21-01-2026 | 09:35:00
Bij Marketing Report op New Business Radio vertelt hij hoe RGN is uitgegroeid tot een implementatiepartner die alle merkdragers overziet


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

True Ideas ontwikkelt campagne: Het zit in ons bloed

13-02-2026 | 13:08:59
Sanquin start een landelijke merkcampagne onder de titel Het zit in ons bloed. Geef om elkaar. De campagne is ontwikkeld door True Ideas

Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing

13-02-2026 | 10:05:26
Merken voelen druk om hun duurzaamheidsboodschap terug te schroeven. Nieuwe data van Kantar laat zien dat dit juist de verkeerde stap zou zijn.

HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards

13-02-2026 | 09:30:00
Tijdens het Tikkie-seminar op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy werden zij bekroond voor hun campagnes binnen de Tikkie-app.

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social

13-02-2026 | 08:55:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Content Producer Social - Full-time · Amsterdam

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.