[Marketing Report Cannes] Ana Henriques (TUI) en Yvonne Prins (UM)

Marketing Report Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn tot en met 22 juni dagelijks live te beluisteren op New Business Radio en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Ana Henriques van TUI en Yvonne Prins van UM.

"Wat ik heel tof vind en dat is ook iets waar ik me hard voor wil maken, is divers talent aannemen. Iedereen heeft het erover, maar het laten slagen is een ander verhaal. Je hebt echt meer champions nodig in je organisatie om ook echt culturele verschillen te zien en uiteindelijk te zorgen dat deze mensen goed landen."

Luister het interview hier:

www.canneslions.com

www.tui.nl

www.um.nl

www.newbusinessradio.nl

Marketing Report Radio Cannes 2024 wordt gesponsord door:

Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacancy] Scooperz has a position for Social Media Manager

08-04-2026 | 10:11:00
Scooperz is directly looking for Social Media Manager - Breda

[Vacatures] Boomerang (part of Publicis Groupe) zoekt een Senior Influencer Marketing Manager

08-04-2026 | 09:54:00
Boomerang (part of Publicis Groupe) is per direct op zoek naar Senior Influencer Marketing Manager - Amsterdam

VENGEAN & eyes + more: herpositionering met levendige mode-injectie

08-04-2026 | 07:25:00
VENGEAN heeft de internationale merkcommunicatie voor eyes + more ontwikkeld. Na eerdere lanceringen in Nederland en België bij Hans Anders, is het nu de beurt aan eyes + more in Duitsland (en Oostenrijk)

Judith Peters: Havas Lemz zet koers op beweging

07-04-2026 | 17:01:00
Marketing Report is in de Houthavens in Amsterdam en spreekt met Judith Peters, CEO van Havas Lemz. Het bureau staat op de longlist voor SAN Bureau van het Jaar 2025 en behoort tot de laatste 6 bureaus in de selectie
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.