[Marketing Report Cannes 2024] Pieter Staes: Joe Public Belgium en Springbok vormen een krachtige combinatie

New Business Radio zendt een week lang uit vanaf Cannes Lions - het grootste reclamefestival op aarde. Iedere dag ontvangen we toonaangevende gasten uit de wereld van media en marketingcommunicatie. De uitzendingen zijn dagelijks live te beluisteren en als podcast op de website van Marketing Report.

We spreken Pieter Staes, Executive Creative Director bij Joe Public Belgium, over de recente bundeling van creatief talent binnen de Springbok Groep.

Pieter Staes: "Sinds vorige week zijn alle creatieven, brand strategen en designers onder de vlag van Joe Public België geschoven, inclusief de klanten waarvoor we reclamewerk maken. We zijn van 4 naar 30 gegaan. Dat is plots een snelle en indrukwekkende verandering. Springbok is echt een digital agency in hart en nieren, zeer bekwaam in het bouwen van platformen, data en performance marketing. Aan de andere kant zijn wij creatief, doen we dingen die nog nooit zijn gedaan, en verzinnen we rare dingen. Dat zijn twee mentaliteiten die niet altijd goed mengen. Maar ik denk dat het een slimme beslissing is om de meer campaigning, gekke dingen en branding oefeningen in één agentschap te steken en de rest, de slimme mensen bij Springbok, in hun expertise te laten schijnen."

Luister het interview hier: 

OranjeBitterBallenBorrel – meld je gratis aan!

De OranjeBitterBallenBorrel is onze geweldige afsluiting van Cannes 2024. Op donderdag 20 juni in en bij het café van de Embassy of Dutch Creativity. De OranjeBitterBallenBorrel begint om 18:00 uur en valt daarmee samen met het laatste uur uitzending van Marketing Report Radio vanuit Cannes. Meld je hier GRATIS aan.

www.canneslions.com

www.newbusinessradio.nl

Lees ook:

Strenger beoordelingskader voor Cannes Lions Awards

11-07-2025 | 09:53:00
Cannes Lions introduceert vanaf 2026 een integriteitskader voor inzendingen op het festival.

RA*W en Matt Sleeps blikken terug op de RA*W Vlieg Pitch

11-07-2025 | 08:47:00
Creatief duo Steffi Boom en Esther van Vliet van Dentsu Creative heeft de RA*W Vlieg Pitch gewonnen met een campagne-idee voor Matt Sleeps.

Bob Koigi: Importheffingen drukken op advertentiebeleid

07-07-2025 | 09:02:17
Nu de wereldhandel steeds volatieler wordt, bevinden marketing- en reclamebureaus zich op onbekend terrein.

Fiona Vanderbroeck: Merkbouw met creators is de toekomst

02-07-2025 | 09:44:02
Tijdens de WhitePaper Sessions op Cannes Lions 2025 delen topmarketeers hun inzichten over actuele marketingthema’s.

Bob Koigi: Grote merken versnellen hun AI-strategie

02-07-2025 | 09:19:31
Kunstmatige intelligentie (AI) blijft een revolutie teweegbrengen in de manier waarop wereldwijde bedrijven opereren

Gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.