Mark Schoones en Slaven Mandic lanceren Twenty Two

Full service bureau Twenty Two betreedt deze week de markt. Twenty Two helpt werkgevers op het vlak van employer branding, recruitment marketing en job advertising. Het bureau is onderdeel van het ecosysteem van The Works, de organisatie achter onder andere YoungCapital.

Slaven Mandic is als mede-oprichter betrokken bij Twenty Two. Mandic heeft met onder andere Jobbird.com en Jobster al meerdere bedrijven in de arbeidscommunicatie onder zijn hoede.

Slaven Mandic: “De arbeidsmarkt verandert en de vragen van werkgevers veranderen mee. Nu de arbeidsmarkt krimpt, en kandidaten steeds vaker ruime keuze hebben, speelt het werkgeversmerk een steeds bepalendere rol. Het goed positioneren, vormgeven en vermarkten van dat werkgeversmerk; dat gaat het verschil maken.”

Full service burau

De directie van Twenty Two wordt gevormd door Nathan Kroes en Mark Schoones. Kroes was eerder commercieel verantwoordelijk voor de jobboards portfolio van The Works, waaronder Jobbird.com, Uitzendbureau.nl en StudentJob. Bij Twenty Two is hij verantwoordelijk voor het klantportfolio. Twenty Two positioneert zich als full service.

Nathan Kroes: “We helpen merken met de volledige keten; van employer branding tot het schrijven en verspreiden van vacatures en het bouwen van WerkenBij-platformen. Allemaal bouwend op onze kennis van de arbeidsmarkt.” Kroes vervolgt: “Ik heb jarenlang van dichtbij gezien waar het mis gaat bij werkgevers. Van gebrekkige vacatures tot ineffectieve distributie van campagnes; het kan en moet allemaal zoveel beter. Maar dat zie je alleen als je alle stationnetjes, van recruitment tot onboarding, goed kent.”

Strategie en creatie

Mark Schoones is binnen Twenty Two verantwoordelijk voor strategie en creatie. Voor Schoones is het de eerste stap na het leiden van zijn vorige bureau MIX.

Mark Schoones: “Na de verkoop van MIX, ben ik vrij clichématig op zoek gegaan naar wat ik écht belangrijk vind in m’n werk. Na veel gemijmer kwam ik tot ‘Mensen’. En na één gesprek met Slaven en Nathan wist ik; dit is wat ik moet gaan doen.” Schoones vervolgt: “Iedereen zoekt goede mensen maar het vinden van die mensen is een specialisme op zich. Dat had ik hier snel genoeg door.” Hij benadrukt de bijzondere concurrentiepositie die zijn nieuwe bureau heeft. “Doordat we hier zo dicht op al die mooie mensenmerken zitten, van jobboards tot recruitment, overzien we de arbeidsmarkt in de meest brede zin van het woord. De hoeveelheid kennis en data die we kunnen verwerken in marketingstrategieën is uniek. Werkgevers vanuit die kennis helpen met hun marketinguitdagingen, is gewoon heel tof en waardevol.”

Twenty Two is vanaf deze week officieel operationeel en vestigt zich in het hoofdkantoor van The Works in Hoofddorp.

www.twenty-two.works

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Heineken benoemt Romain Apert tot CDTO

27-02-2026 | 08:57:06
Hij volgt Ronald den Elzen op, die na 31 jaar bij het bedrijf heeft besloten zijn loopbaan elders voort te zetten.

Jacomien van Doorn Directeur Mediasales FD Mediagroep

26-02-2026 | 09:49:00
In deze functie wordt zij verantwoordelijk voor de commerciële strategie en resultaten van alle advertentieactiviteiten.

The Romans opent kantoor in Berlijn

25-02-2026 | 10:11:31
Het Berlijnse kantoor is gevestigd aan de Linienstraße in Mitte en staat onder leiding van Sophie Nicholson, partner bij The Romans.

Meer effect met datagedreven citymarketing

25-02-2026 | 09:19:00
Steden die aantrekkelijk en leefbaar willen blijven, betrekken inwoners en ondernemers nadrukkelijk bij beleid en uitvoering.

Zandbeek breidt creatief team uit met drie aanstellingen

24-02-2026 | 14:30:40
Zandbeek breidt het creatieve team uit met drie aanstellingen. Valérie van Gerven, Vera Huizinga en Jules Roemen treden toe tot het bureau.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Peter van Leeuwen: Een pitch is geen beauty contest, maar de investering in een succesvolle relatie

27-02-2026 | 18:38:00
In een serie interviews over pitches spreken we met een aantal specialisten die adverteerders begeleiden bij pitches. Peter van Leeuwen is oprichter van Leone, dat onder meer gespecialiseerd is in pitchbegeleiding

Andy Mosmans van VENGEAN over vorm en strategie

27-02-2026 | 14:09:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

Zeeman zet echte klanten centraal in campagne

27-02-2026 | 13:08:00
De campagne is ontwikkeld door lead agency Persuade.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant

27-02-2026 | 09:21:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant - Full-time/Part-time

Bob Koigi: Mediaverschuiving: Warner Bros. Discovery naar Paramount Skydance

27-02-2026 | 08:30:00
In een scherpe escalatie van de strijd om Warner Bros. Discovery (WBD) heeft Paramount Skydance een herzien overnamevoorstel ingediend waarmee het de overname kan realiseren, aangezien Netflix zich terugtrok
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.