Mark Schoones en Slaven Mandic lanceren Twenty Two

Full service bureau Twenty Two betreedt deze week de markt. Twenty Two helpt werkgevers op het vlak van employer branding, recruitment marketing en job advertising. Het bureau is onderdeel van het ecosysteem van The Works, de organisatie achter onder andere YoungCapital.

Slaven Mandic is als mede-oprichter betrokken bij Twenty Two. Mandic heeft met onder andere Jobbird.com en Jobster al meerdere bedrijven in de arbeidscommunicatie onder zijn hoede.

Slaven Mandic: “De arbeidsmarkt verandert en de vragen van werkgevers veranderen mee. Nu de arbeidsmarkt krimpt, en kandidaten steeds vaker ruime keuze hebben, speelt het werkgeversmerk een steeds bepalendere rol. Het goed positioneren, vormgeven en vermarkten van dat werkgeversmerk; dat gaat het verschil maken.”

Full service burau

De directie van Twenty Two wordt gevormd door Nathan Kroes en Mark Schoones. Kroes was eerder commercieel verantwoordelijk voor de jobboards portfolio van The Works, waaronder Jobbird.com, Uitzendbureau.nl en StudentJob. Bij Twenty Two is hij verantwoordelijk voor het klantportfolio. Twenty Two positioneert zich als full service.

Nathan Kroes: “We helpen merken met de volledige keten; van employer branding tot het schrijven en verspreiden van vacatures en het bouwen van WerkenBij-platformen. Allemaal bouwend op onze kennis van de arbeidsmarkt.” Kroes vervolgt: “Ik heb jarenlang van dichtbij gezien waar het mis gaat bij werkgevers. Van gebrekkige vacatures tot ineffectieve distributie van campagnes; het kan en moet allemaal zoveel beter. Maar dat zie je alleen als je alle stationnetjes, van recruitment tot onboarding, goed kent.”

Strategie en creatie

Mark Schoones is binnen Twenty Two verantwoordelijk voor strategie en creatie. Voor Schoones is het de eerste stap na het leiden van zijn vorige bureau MIX.

Mark Schoones: “Na de verkoop van MIX, ben ik vrij clichématig op zoek gegaan naar wat ik écht belangrijk vind in m’n werk. Na veel gemijmer kwam ik tot ‘Mensen’. En na één gesprek met Slaven en Nathan wist ik; dit is wat ik moet gaan doen.” Schoones vervolgt: “Iedereen zoekt goede mensen maar het vinden van die mensen is een specialisme op zich. Dat had ik hier snel genoeg door.” Hij benadrukt de bijzondere concurrentiepositie die zijn nieuwe bureau heeft. “Doordat we hier zo dicht op al die mooie mensenmerken zitten, van jobboards tot recruitment, overzien we de arbeidsmarkt in de meest brede zin van het woord. De hoeveelheid kennis en data die we kunnen verwerken in marketingstrategieën is uniek. Werkgevers vanuit die kennis helpen met hun marketinguitdagingen, is gewoon heel tof en waardevol.”

Twenty Two is vanaf deze week officieel operationeel en vestigt zich in het hoofdkantoor van The Works in Hoofddorp.

www.twenty-two.works

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

DEPT benoemt Dylan Williams tot EMEA Chief Strategy Officer

02-06-2026 | 14:38:04
Tech- en marketingbedrijf DEPT heeft Dylan Williams benoemd tot Senior Vice President Strategy EMEA

Stephen van Rooyen wordt ook CEO Ziggo Group

02-06-2026 | 00:32:21
Liberty Global heeft bekend gemaakt Stephen van Rooyen te willen benoemen tot CEO van Ziggo Group. Aangezien hij ook CEO Van VodafoneZiggo blijft, wordt hij daarmee zijn eigen leidinggevende zodra Ziggo Group gevormd is

Niels Hoogeveen leidt Seeders in West-Europa

02-06-2026 | 00:00:00
Bij het digital marketingbureau krijgt hij verantwoordelijkheid voor de activiteiten in Nederland, Duitsland en België.

Budi Gonzalez de Chaves: SuperRebel omarmt brave denken

01-06-2026 | 19:57:00
Budi Gonzalez de Chaves is per 1 juni 2026 benoemd tot CEO van SuperRebel.agency. We spreken hem en medeoprichter Lodewijk Varossieau

Adriaan Hogervorst CMO bij Goboony

01-06-2026 | 15:11:00
In deze functie wordt Hogervorst-de Jong verantwoordelijk voor de marketingvisie en groeistrategie van Goboony en Yescapa


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Colorclub presenteert roadmap voor toekomst van events

02-06-2026 | 16:39:00
De eventsector staat op een kantelpunt. Dat is de conclusie van het eerste RE:HUMAN-congres, georganiseerd door event agency Colorclub in de Planet Group Arena in Gent.

Dorst & Lesser lanceert AI-bureau Jack & AI

02-06-2026 | 16:00:05
Dorst & Lesser heeft Jack & AI gelanceerd, een bureau dat zich richt op de ontwikkeling van AI Content Engines voor merken.

Line-up St-Canneke 2026 compleet

02-06-2026 | 15:42:38
Tijdens het evenement worden inzichten, trends en bekroond werk van Cannes Lions gedeeld met professionals uit de sector.

Rijksoverheid zet aanbesteding campagnes Dienst Publiek en Communicatie uit

02-06-2026 | 15:38:15
De Rijksoverheid heeft via het Ministerie van Algemene Zaken een aanbesteding uitgezet voor de campagnes die via de Dienst Publiek en Communicatie (DPC) worden uitgezet.

Richard Smoorenburg: De holdco als walled garden

02-06-2026 | 14:33:00
In een van mijn vorige columns vroeg ik uiterst vriendelijk of ik een keertje mocht meekijken onder de motorkap van de ronkende AI-platformen van de grote holdco’s.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.