Margaret Versteden-van Duijn CEO AH, Etos en Gall & Gall

CEO Bol volgt Marit van Egmond op

Margaret Versteden-van Duijn volgt Marit van Egmond op als CEO van Albert Heijn, Etos en Gall & Gall. Zij treedt op 1 september 2025 aan. Ze is op dit moment CEO van bol, onderdeel van Ahold Delhaize. Marit van Egmond vertrekt per 1 mei. 

Ervaring binnen retail en technologie

Met de benoeming kiest Ahold Delhaize voor een bestuurder met een achtergrond in zowel retail als digitale transformatie.

Claude Sarrailh, CEO Ahold Delhaize Europe & Indonesia: “Wij zijn verheugd dat Margaret haar brede retailervaring meebrengt naar Albert Heijn, Etos en Gall & Gall. Margaret heeft bol succesvol getransformeerd van een online winkel naar hét toonaangevende online retailplatform van de Benelux. Haar vermogen om innovatie, groei en klantgerichte oplossingen te stimuleren, sluit goed aan bij de behoeften van Albert Heijn, Etos en Gall & Gall. Ze is een leider met een sterke focus op inclusiviteit en duurzaamheid. De missie van Albert Heijn ‘Samen beter eten bereikbaar te maken. Voor iedereen.’, past haar als een jas.”

Internationale ervaring en ketengericht denken

Margaret Versteden-van Duijn groeide op in Australië en heeft internationale werkervaring bij onder meer Bain & Company, Nike en Boston Consulting Group. Bij bol was zij eerder onder andere Chief Marketing Officer en Chief Platform Officer. Sinds 2021 is zij CEO.

Ze heeft gewerkt in onder meer Maleisië, Duitsland en Frankrijk. Haar opleidingen volgde zij aan Monash University en INSEAD.

Verbindend leiderschap en maatschappelijke ambitie

Margaret Versteden-van Duijn: “Albert Heijn, Etos en Gall & Gall zijn iconische merken, diepgeworteld in de samenleving. Het is een eer om daar straks onderdeel van te mogen zijn. Om samen te werken met collega’s, ondernemers, partners en leveranciers. Om op die manier een positieve impact te maken in het leven van onze collega’s, onze klanten en de samenleving. Als gecertificeerde B corp organisatie kunnen we met dit bedrijf krachtige stappen vooruit zetten; samen bouwen aan een samenleving die gezonder, socialer en duurzamer is. Ik kijk ernaar uit om nieuwe kansen te creëren in Nederland en België, natuurlijk met een rijke traditie als basis.”

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Serviceplan Amsterdam ontwikkelt lokale Clipper-campagne

10-03-2026 | 10:01:00
Met een scherpere tone of voice en een lokale vertaling moet de campagne het merk laten opvallen in de Nederlandse theecategorie.

Giesbers bundelt Giesbers Retail, Hippo en ENABL

03-03-2026 | 12:30:00
Met deze stap kiest het familiebedrijf voor een geïntegreerde positionering als marketingpartner voor retailmerken in de Benelux.

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

Foot Locker kiest 72andSunny als EMEA-bureau

02-03-2026 | 16:43:00
Het bureau wordt verantwoordelijk voor het merkwerk in Europese markten.

Intertoys verlengt partnership met Quinn en Aaron

26-02-2026 | 11:39:00
Intertoys verlengt het partnership met YouTube-tweeling Quinn en Aaron met 2 jaar.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Koen Denolf: North by Northwest houdt acquisities open

13-03-2026 | 13:45:00
Marketing Report is in Antwerpen en spreekt met Koen Denolf, betrokken bij North by Northwest, de contentgroep die The Fat Lady en MediaMixer samenbrengt

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Hans Anders vervolgt campagne met Koen Wauters

13-03-2026 | 11:28:00
Hans Anders zet de Belgische merkcampagne voort met een tweede tv-commercial, waarin Koen Wauters solo centraal staat.

Cheil Benelux haalt Hester Westland binnen als Account Director

13-03-2026 | 10:22:00
Eerder was zij werkzaam bij Monks en vervulde zij rollen bij Talpa Network en RTL Nederland.

[Vacancy] All Response Media has a position for Junior Digital Media Manager

13-03-2026 | 10:12:00
All Response Media is directly looking for Junior Digital Media Manager - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.