Marc van Hamelen: Creativiteit slaat aan bij OOH

[Interview] Director Business Development Ocean Outdoor over campagnes met impact

Op het dek van het Ocean-schip tijdens SAIL in Amsterdam spreekt David de Jong met Marc van Hamelen, Director Business Development bij Ocean Outdoor Netherlands.

Binnen Ocean richt Van Hamelen zich op alle niet-standaard campagnes en producten via de units Ocean Labs en Ocean Studio. “Dat is eigenlijk mijn winkel binnen de winkel. Ocean Labs is verantwoordelijk voor de creatieve campagnes, Ocean Studio voor het design. Het zijn de plekken waar we echt buiten de gebaande paden treden.”

De afgelopen twee jaar heeft hij aan de opbouw van deze creatieve tak gewerkt. “Dat was een compleet nieuw onderdeel binnen een traditioneel media saleshuis. Andere processen, andere mensen, een andere manier van denken. Inmiddels valt alles op z’n plek. Het team staat, campagnes lopen en klanten weten ons goed te vinden, vaak zelfs opnieuw.”

Van idee naar uitvoering

Marc van Hamelen is vooral trots op projecten die vanaf nul worden opgebouwd. “Als we iets samen met een adverteerder bedenken en het dan live zien gaan én het werkt, dat is het mooist. Een recente campagne voor Netflix in Westfield Mall (Leidschendam) was daar een goed voorbeeld van. Alles zat erin: media, activatie, beleving.”

Ook over een aanstaande interactieve campagne voor Samsung is Van Hamelen enthousiast, al houdt hij de details nog even geheim. “Die gaat volgende week live. Daar kijk ik erg naar uit.”

OOH en creativiteit als winnende combinatie

Volgens Van Hamelen is de timing voor creatieve out of home-campagnes gunstig. “Out of home doet het momenteel goed, vooral digitaal. Er is veel vraag naar creatieve invulling, zowel vanuit bureaus als adverteerders. Dat levert mooie samenwerkingen op, met vertrouwen om dingen écht anders aan te pakken.”

Kijk deze video hier

www.oceanoutdoor.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Kees Wilbrink: Don’t forget to prime your campaign!

13-11-2025 | 15:12:57
Deze zomer was Ocean partner van Sail Amsterdam. Zelf ben ik groot fan van dit event, ik was die week dan ook nauwelijks van mijn bootje af te slaan!

GB Snowsport kiest Ocean Outdoor als outdoorpartner

03-11-2025 | 12:24:04
In een overeenkomst van 1 jaar worden hoogtepunten van Britse topatleten in skiën en snowboarden getoond op het netwerk van Ocean in Groot-Brittannië.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Fotograaf

27-10-2025 | 08:15:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Fotograaf - Amsterdam

Higuita en Fitzroy vallen in de prijzen bij Ocean Outdoor

17-10-2025 | 11:05:00
Tijdens een feestelijke awardshow in The Loft in Amsterdam heeft Ocean Outdoor de winnaars van de Digital Creative Competition 2025 bekendgemaakt

Dentsu Benelux presenteert OOH-trendrapport 2025

15-10-2025 | 12:20:00
In het OOH-trendrapport 2025 worden de belangrijkste ontwikkelingen binnen de Out-of-Home-sector voor het komende jaar uiteengezet.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een SEA Specialist

21-11-2025 | 12:02:00
De Nieuwe Zaak (DNZ) is per direct op zoek naar SEA Specialist - Hybride, Zwolle

Being There wint pitch en lanceert Europese Melitta-campagne

21-11-2025 | 11:33:23
Always up for good coffee gaat deze maand live in NL, Zweden, Duitsland en Frankrijk en wordt via online kanalen, social en op de winkelvloer uitgerold.

Roorda en CoMensha roepen op om mensenhandel uit te sluiten

21-11-2025 | 11:16:00
Het initiatief vraagt aandacht voor signalen van uitbuiting, omdat slachtoffers vaak onzichtbaar blijven. Veel Nederlanders herkennen deze signalen niet

Glenn da Silva & Bente van Deventer: UNLIKE bouwt merken via social

21-11-2025 | 10:51:25
Glenn da Silva en Bente van Deventer van UNLIKE spreken met Bas Vlugt over de manier waarop social het vertrekpunt vormt voor merkontwikkeling

KPN opent de lijn om te appen met Sint

21-11-2025 | 08:55:21
Via een online ouderportaal kunnen ouders gegevens over hun kinderen invoeren, zoals naam, leeftijd en interesses.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.