
Loeki de Leeuw viert 60 jaar Ster met speciale filmpjes
Ster bestaat 60 jaar en viert dat met speciale Loeki de Leeuw-filmpjes. De feestelijke filmpjes zijn vanaf vanavond te zien rondom de reclameblokken op televisie.
Sinds 1965 speelt Ster een belangrijke rol in de Nederlandse reclamegeschiedenis als vaste partner voor adverteerders bij de publieke omroep. Om het jubileum te vieren organiseert Ster ook publieksacties op het Media Park en presenteert Beeld & Geluid een korte film over zes decennia Ster-reclame.
Loeki de Leeuw in feestelijk jasje
Loeki de Leeuw keert terug in korte filmpjes die speciaal voor het jubileum zijn gemaakt. Het eerste filmpje is 25 augustus te zien rondom het reclameblok voorafgaand aan het NOS Journaal van 20:00 uur. Daarnaast plaatst Ster op het Media Park in Hilversum een fotoframe waar bezoekers een feestelijke foto kunnen maken. Wie zijn foto deelt op social media maakt kans op een jubileumpuzzel.
Bijdrage aan publieke omroep
Samen met Beeld & Geluid heeft Ster een korte film samengesteld over de ontwikkeling van reclame bij de publieke omroep. De film toont zes decennia aan campagnes, van nostalgische klassiekers tot maatschappelijke thema’s, en is vanaf deze week te zien in het Mediamuseum.
Frank Volmer, directeur van Ster: "Ster bestaat vandaag 60 jaar; een mijlpaal die we graag samen met het Nederlands publiek vieren. Met Loeki, publieksacties en een ode aan het verleden staan we stil bij dit bijzondere moment. Tegelijkertijd kijken we vooruit: we willen onze maatschappelijke rol borgen en klaar zijn voor de volgende decennia. Zo blijven we bijdragen aan een sterke, onafhankelijke publieke omroep."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
SEO Impactanalyse: Verruiming Ster gaat vooral ten koste van Nederlandse spelers
The Walt Disney Company vervangt Star door Hulu bij Disney+
[DutchMedia Podcast] over geen toezicht politieke reclames, NPO, VI TV & short form
Jet de Ranitz per 1 januari 2026 bestuursvoorzitter NPO
Transfer Media verzorgt reclame Eurosport en Discovery
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding
Bob Koigi: Merken profileren zich als wereldwijde probleemoplossers
MediaMarkt brengt "Ik ben toch niet gek!" terug
[Vacatures] Springbok zoekt een Medior Projectmanager Marketing Automation
[Vacatures] PINK zoekt een Senior Social Advertising Consultant
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert