Loeki de Leeuw viert 60 jaar Ster met speciale filmpjes

Ster bestaat 60 jaar en viert dat met speciale Loeki de Leeuw-filmpjes. De feestelijke filmpjes zijn vanaf vanavond te zien rondom de reclameblokken op televisie.

Sinds 1965 speelt Ster een belangrijke rol in de Nederlandse reclamegeschiedenis als vaste partner voor adverteerders bij de publieke omroep. Om het jubileum te vieren organiseert Ster ook publieksacties op het Media Park en presenteert Beeld & Geluid een korte film over zes decennia Ster-reclame.

Loeki de Leeuw in feestelijk jasje

Loeki de Leeuw keert terug in korte filmpjes die speciaal voor het jubileum zijn gemaakt. Het eerste filmpje is 25 augustus te zien rondom het reclameblok voorafgaand aan het NOS Journaal van 20:00 uur. Daarnaast plaatst Ster op het Media Park in Hilversum een fotoframe waar bezoekers een feestelijke foto kunnen maken. Wie zijn foto deelt op social media maakt kans op een jubileumpuzzel.

Bijdrage aan publieke omroep

Samen met Beeld & Geluid heeft Ster een korte film samengesteld over de ontwikkeling van reclame bij de publieke omroep. De film toont zes decennia aan campagnes, van nostalgische klassiekers tot maatschappelijke thema’s, en is vanaf deze week te zien in het Mediamuseum.

Frank Volmer, directeur van Ster: "Ster bestaat vandaag 60 jaar; een mijlpaal die we graag samen met het Nederlands publiek vieren. Met Loeki, publieksacties en een ode aan het verleden staan we stil bij dit bijzondere moment. Tegelijkertijd kijken we vooruit: we willen onze maatschappelijke rol borgen en klaar zijn voor de volgende decennia. Zo blijven we bijdragen aan een sterke, onafhankelijke publieke omroep."

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Rianne Letschert is beoogd minister OCW met mediaportefeuille

06-02-2026 | 14:40:00
Rianne Letschert (D66) is per 23 februari 2026 de beoogd minister van OCW die hoogstwaarschijnlijk ook de mediaporteuille onder zich zal krijgen

[DutchMedia Podcast] over regeerakkoord, mediadebat, streamingdiensten en kijkcijfers

06-02-2026 | 13:51:00
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

Frederik Beerthuis: Adverteer je wel bij de juiste content?

06-02-2026 | 13:31:00
Met de juiste combinatie van data, context en brand suitability wordt elke geïnvesteerde euro effectiever. De rest betaalt voor impressies bij Peppa Pig.

Bestuur Screenforce benoemt Ton Rozestraten tot voorzitter

06-02-2026 | 12:24:00
Het bestuur van Screenforce heeft Ton Rozestraten (Ad Alliance/RTL Nederland/DPG Media) benoemd tot voorzitter van Screenforce. Hij neemt het stokje oiver van Allard Ruyl (Talpa Media/Talpa Network).

Maarten Meijs krijgt leiding over Talpa-directie

05-02-2026 | 17:07:00
Talpa Network en Talpa Studios gaan per 2 maart 2026 voortaan vallen onder één (holding)directie, maar blijven wel afzonderlijk opereren


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Remco Marinus: Een idee met een gat erin

06-02-2026 | 11:25:23
Adverteerders zoeken resultaat.
Snel. Zonder gedoe. Met een creatief idee dat je mediacentjes harder laat renderen.

Bob Koigi: Creatieve strategie centraal in Super Bowl 2026

06-02-2026 | 09:46:52
Nu Super Bowl LX nadert, lijkt merkreclame bijna net zo competitief te worden als de wedstrijd zelf.

Claire van Thiel stapt over naar Closed on Monday

06-02-2026 | 08:25:27
Ze maakt de overstap van TBWA\Neboko en gaat zich richten op het verder aanscherpen van de merkstrategie van het bureau.

[Vacancy] Revitalize zoekt een Creative Project Lead (nieuw bureau)

05-02-2026 | 15:33:00
Revitalize is per direct op zoek naar Creative Project Lead (nieuw bureau)  • (32 - 40 uur p/w) - Amsterdam

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een AI Art & Video Director

05-02-2026 | 09:25:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar AI Art & Video Director - Full-time · Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.