LiveWall wint DIA en SAN Accent met digitale campagnes

Digitale community en sollicitatiecampagne vallen in de prijzen

LiveWall heeft twee prijzen gewonnen tijdens de Dutch Interactive Awards (DIA) en de SAN Accenten. Het Tilburgse bureau kreeg een DIA Award in de categorie Best Community Platform voor de app Newborn Fit Mama en een SAN Accent voor de campagne #Vriendenteam van Kruidvat.

De twee bekroningen zijn toegekend voor projecten gericht op uiteenlopende doelgroepen, maar met een gezamenlijk uitgangspunt: effectieve digitale interactie.

Bekroning voor app gericht op jonge moeders

De gezondheids- en lifestyle-app Newborn Fit Mama biedt thuisworkouts, recepten en een online community voor jonge moeders. LiveWall ontwikkelde het platform, dat werd bekroond met een gouden DIA Award. Volgens het bureau groeide het aantal leden sinds de lancering aanzienlijk en zijn er dagelijks veel actieve gebruikers.

Campagne voor jongeren levert SAN Accent op

De campagne voor Kruidvat richtte zich op jongeren die solliciteren spannend vinden. Onderdeel van de campagne was het idee om samen met een vriend of vriendin te solliciteren. Dit werd ondersteund met duo-shirts en een photobooth-tour. Het concept leidde tot een stijging van het aantal sollicitaties.

LiveWall opnieuw in de prijzen

LiveWall werd eerder bekroond met een DIA Award voor een project voor Rituals. De recente erkenningen bevestigen de positie van het bureau binnen de marketing- en communicatiebranche.

www.livewall.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Karlien Serrarens en Inge Wortelboer in SAN bestuur

23-09-2025 | 15:05:29
Martijn Swijghuisen Reigersberg legt na jaren zijn rol als bestuurslid neer. Tegelijkertijd treedt SAN met vertrouwen een nieuwe fase in met de komst van Karlien Serrarens en Inge Wortelboer.

Maurice Kaan: Van regio naar impact met Abovo Maxlead

07-07-2025 | 10:13:00
De twee vestigingen in Hoorn en Oegstgeest, die in de loop der jaren organisch zijn gegroeid, zijn organisatorisch meer samengevoegd.

Joeri Jansen: Creativiteit begint bij evidence-based denken

07-07-2025 | 09:00:00
In gesprek met Peter Wybenga vertelt Joeri Jansen over de gedragswetenschappelijke basis van het werk bij Roorda

SAN New Kids on the Block Accent bevestigt dat Closed on Monday werkt

06-06-2025 | 16:27:00
Bas Vlugt is op bezoek bij Closed on Monday, want het bureau heeft de SAN New Kids on the Block Accent gewonnen. Oprichter Gookie Sassen staat hem te woord

TBWA\NEBOKO Bureau van het Jaar bij SAN Accenten 2024

05-06-2025 | 22:05:00
KPN ontving de titel Adverteerder van het Jaar en Kruidvat kreeg het Consistent Accent.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote

Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen

15-12-2025 | 09:20:00
De campagne stelt de menselijke waarde van zorg centraal en toont het dagelijks werk van zorgmedewerkers van dichtbij.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.