LiveWall genomineerd voor twee Dutch Interactive Awards

Digital agency LiveWall maakt kans op twee Dutch Interactive Awards. Het bureau uit Tilburg is genomineerd in de categorie Best Activation met een interactieve racegame voor Heineken en in de categorie Best Community Platform met de app Newborn Fit Mama.

De racegame, ontwikkeld voor Heineken, is onderdeel van de wereldwijde campagne When You Drink, Never Drive. In het spel stappen gebruikers zelf achter het virtuele stuur, aansluitend op een commercial met Max Verstappen. Het spel werd ruim 1,2 miljoen keer gespeeld door bijna 100.000 mensen uit meer dan twintig landen.

Communityplatform voor jonge moeders

De tweede nominatie betreft de app Newborn Fit Mama. Deze applicatie richt zich op gezondheid en lifestyle voor jonge moeders. Gebruikers kunnen via het platform thuis sporten, voedingsadvies krijgen en elkaar motiveren binnen een actieve community. Sinds de lancering groeide het aantal leden met vijftig procent.

Eerdere erkenning voor werk LiveWall

LiveWall won vorig jaar een gouden award met een interactieve adventskalender voor Rituals. De uitreiking van de Dutch Interactive Awards vindt plaats op 5 mei in Amsterdam.

www.livewall.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Iris Jansen: Waarom clicks geen succes zijn

07-01-2026 | 14:50:41
Een hoge CTR voelt als succes. Totdat je kijkt naar wat het oplevert. In dit artikel lees je waarom clicks geen businesswaarde hebben

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

Fitzroy zet imperfectie centraal in parfumcampagne

29-12-2025 | 10:54:41
Fitzroy ontwikkelde het volledige merkplatform, de strategie, verpakking en campagne voor Christian Alexander.

Eerste Fitzroy-campagne Corendon gelanceerd

24-12-2025 | 12:38:00
De eerste door Fitzroy ontwikkelde campagne voor Corendon is gelanceerd

Mooie ads presteren niet

15-12-2025 | 06:15:00
Volgens De Nieuwe Zaak is mooi een subjectief begrip dat weinig zegt over campagneresultaat. Wat werkt, hangt af van de rol van een uiting

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Colorclub scherpt visie aan na 30 jaar events

27-01-2026 | 15:23:00
Event- en communicatiebureau Colorclub bestaat 30 jaar en greep dat moment aan om zijn toekomstvisie aan te scherpen.

Noise-campagne verschuift norm rond discriminatie in voetbal

27-01-2026 | 15:06:48
Voetballiefhebbers keuren discriminatie steeds vaker en stelliger af en komen bij incidenten ook eerder in actie.

Genomineerden Gouden Loeki goede doelen zijn bekend

27-01-2026 | 11:18:04
De genomineerden van het tweede half jaar van 2025 voor de Ster Gouden Loeki voor goede doelen zijn bekend. Een onafhankelijk publiekspanel van GfK de tv-commercials gezien en beoordeeld.

ZEKUR kiest FCB Amsterdam na pitch

27-01-2026 | 10:40:00
ZEKUR heeft na een pitch gekozen voor FCB Amsterdam als creatief bureau. Met de samenwerking wil ZEKUR zijn merkbelofte scherper en onderscheidender laden

AS Watson kiest Somention voor community management

27-01-2026 | 09:39:42
AS Watson heeft Somention geselecteerd als strategisch partner voor het community management van Kruidvat Nederland & België en Trekpleister.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.