Lemon Scented Tea ontwikkelt campagne rondom KNAAP-fatbikes

KNAAP, bekend van de fatbikes, introduceert twee modellen. Samen met Lemon Scented Tea zetten ze de modellen neer zoals ze worden gezien: als de boeven van het fietspad.

Van negatieve tendens naar brand power

Om de negatieve tendens rondom fatbikes en het merk om te draaien in iets positiefs, gooit het merk de KNAAP-knipoog in de strijd. De twee modellen worden geïntroduceerd als verdachten, om ze vervolgens te onthullen met de bekende censored pixel blur, die langzaam maar zeker verdwijnt naarmate de nieuwe features verteld worden.

Suspected of improving perfection

Robin Cats, oprichter van KNAAP: "De nieuwe modellen zijn onder andere vernieuwd; nieuwe koplampen, achterlichten, betere motor en wederom compleet verzekerbaar. KNAAP is als een van de weinige fatbike merken 100% road legal. En we bieden ze met track and trace oplossing, door middel van een app met opsporingsdienst. Want ja, ze zijn nogal gewild, de fietsen die als boeven worden gezien, worden vaak gestolen."

Suspected of being a brand campaign

Felix Leenders, Art Director bij Lemon Scented Tea: "We proberen met KNAAP altijd hun merk mentaliteit in leven te houden: We nemen alleen onze fietsen serieus. De budgetten zijn niet bigger than en de briefing begint altijd zo: bedenk een gelikte lanceringscampagne voor op social, waarin we het nieuwe model onthullen. Dat doen we dan lekker anders. We hebben de spanning rondom het imago van KNAAP gebruikt, om pas halverwege de campagne het product te onthullen. Tegen de wetten in van: kort, korter, kortst en logo gelijk in beeld. Past goed bij de boef van het fietspad."

De campagne bestaat uit een teaser, wildplakcampagne door de grotere steden en twee online video’s die ook te zien zijn bij de dealers.

www.lemonscentedtea.com

www.knaapbikes.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Lemon Scented Tea richt zich op Credible Creativity en kijkt vooruit naar 2026

23-12-2025 | 14:16:00
Het bureau kijkt terug op een jaar met veranderingen, een aangescherpte propositie en internationale uitbreiding. De nieuwe richting moet klanten helpen groeien door merk, customer experience en employee experience samen te brengen.

Lemon Scented Tea ontwikkelt vervolgcampagne voor Sunny Cars

21-07-2025 | 13:36:00
Sunny Cars en Lemon Scented Tea hebben de campagne met de pratende spiegelhangers Sunny & Car opnieuw gelanceerd.

Lemon Scented Tea en Cortina presenteren twee campagnefilms

09-07-2025 | 16:22:00
Het Nederlandse fietsmerk Cortina bouwt samen met creatief bureau Lemon Scented Tea verder aan de merkpositionering Original as you.

Fotoserie The Dalmore draait om ambacht en chemie

03-07-2025 | 10:26:00
Voor The Dalmore Luminary No.3 ontwikkelde Lemon Scented Tea een fotoserie waarbij de whisky werd ingezet als onderdeel van het fotografisch proces.

Lemon Scented Tea ontwikkelt merkpositionering voor Cortina

07-04-2025 | 16:26:00
De samenwerking omvat strategie, advertising en design, bedoeld voor zowel interne als externe communicatie.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.