KPN is aan boord als hoofdsponsor van SAIL 2025

KPN is wederom aan boord als hoofdsponsor van SAIL! In 2025 keert het evenement van Nederland terug voor een driedubbel jubileum: de 10e editie en 50 jaar SAIL, tijdens de 750e verjaardag van Amsterdam. Van 20 t/m 24 augustus komen naar verwachting ruim twee miljoen bezoekers, crewmembers en schippers vanuit de hele wereld samen in onze jarige hoofdstad. ‘SAIL 2025: United by Waves’ staat voor vijf dagen verbroedering langs het IJ, met KPN als hoofdsponsor.

Als hoofdsponsor maakt KPN het mogelijk dat de vele bemanningen, de ruim twee miljoen bezoekers en alle fans tijdens SAIL verbonden zijn. Daarnaast verzorgt KPN connectiviteit voor de hele SAIL-organisatie. Onder andere met aanvullende mobiele dekking op en rond het IJ en met de SAIL Social Boot. Waardoor miljoenen bezoekers, op het evenement, thuis of onderweg maximaal kunnen meegenieten van #SAIL2025. Ook in 2010 en 2015 leverde KPN een bijdrage aan SAIL. 

Joost Farwerck, CEO bij KPN: “SAIL2025 gaat over de kracht van onderlinge verbondenheid. Tussen mensen, op en om het water. Het is voor ons daarom een unieke gelegenheid om in dit gebied waar dagelijks honderdduizenden bezoekers komen met onze mensen, techniek en expertise te zorgen voor goede connectiviteit voor iedereen. We kijken ernaar uit om deze bijzondere jubileumeditie van SAIL, tijdens de verjaardag van Amsterdam, te ondersteunen.”

Mitra van Raalten, directeur stichting SAIL Amsterdam: “KPN is een droompartner voor SAIL: duurzaam, innovatief en succesvol verbindend. Het is fantastisch dat KPN wederom aan boord is om de komende jubileumeditie mede mogelijk te maken. KPN zorgt voor een goede verbinding voor de bezoekers, crew én iedereen in de organisatie! Zo werken we samen naar augustus 2025: als schepen vanuit de hele wereld afmeren in onze jarige hoofdstad!”

Mark Versteegen, directeur KPN MCF: "SAIL is van en voor iedereen, en moet dus ook zo toegankelijk mogelijk zijn. Daarom maakt het fonds de zogenaamde 'SAIL Together’-vaarten mogelijk. Tijdens deze vaarten worden ca. 6.000 mensen uitgenodigd, voor wie sociaal contact en een bezoek aan SAIL niet vanzelfsprekend is. Begeleid door 600 KPN-medewerkers, stappen zij aan boord van diverse schepen en maken zij de jubileumeditie vanaf het water mee." Het KPN Mooiste Contact Fonds is met deze deelname een van de Social Impact Partners van SAIL 2025.

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

KPN opent de lijn om te appen met Sint

21-11-2025 | 08:55:21
Via een online ouderportaal kunnen ouders gegevens over hun kinderen invoeren, zoals naam, leeftijd en interesses.

Stukje Van Mij uitgeroepen tot beste PR-campagne

05-11-2025 | 08:44:00
De KPN-campagne Stukje Van Mij is tijdens de Global SABRE Awards uitgeroepen tot de beste PR-campagne ter wereld.

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

KPN start campagne tegen online buitensluiten jongeren

12-09-2025 | 08:08:00
Dentsu Creative Amsterdam maakt Iedereen Behalve-campagne, opvolger van de Stukje van mij


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een SEA Specialist

21-11-2025 | 12:02:00
De Nieuwe Zaak (DNZ) is per direct op zoek naar SEA Specialist - Hybride, Zwolle

Being There wint pitch en lanceert Europese Melitta-campagne

21-11-2025 | 11:33:23
Always up for good coffee gaat deze maand live in NL, Zweden, Duitsland en Frankrijk en wordt via online kanalen, social en op de winkelvloer uitgerold.

Roorda en CoMensha roepen op om mensenhandel uit te sluiten

21-11-2025 | 11:16:00
Het initiatief vraagt aandacht voor signalen van uitbuiting, omdat slachtoffers vaak onzichtbaar blijven. Veel Nederlanders herkennen deze signalen niet

Glenn da Silva & Bente van Deventer: UNLIKE bouwt merken via social

21-11-2025 | 10:51:25
Glenn da Silva en Bente van Deventer van UNLIKE spreken met Bas Vlugt over de manier waarop social het vertrekpunt vormt voor merkontwikkeling

KPN opent de lijn om te appen met Sint

21-11-2025 | 08:55:21
Via een online ouderportaal kunnen ouders gegevens over hun kinderen invoeren, zoals naam, leeftijd en interesses.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.