KPN en NN North Sea Jazz Festival gaan driejarig partnership aan

KPN en het NN North Sea Jazz Festival hebben aangekondigd een driejarig partnership aan te gaan vanaf de aankomende 47e editie van het festival.

Mark Versteegen, directeur Sponsoring bij KPN: “Livemuziek verbindt mensen op een unieke manier en North Sea Jazz is één van de meest prominente jazzfestivals ter wereld met een rijke historie. Daar herkennen we ons in. We kondigen dit partnership dan ook met trots aan en zetten alles op alles om onze klanten, muziekliefhebbers en zakelijke relaties, thuis of onderweg, kennis te laten maken met dit prachtige festival.”

Jan Willem Luyken, directeur NN North Sea Jazz: “Wij zijn enorm trots om KPN als nieuwe partner welkom te heten; een geweldig mooi merk en een toonaangevend bedrijf in Nederland. We delen niet alleen onze thuisbasis Rotterdam, maar ook het geloof in de verbindende kracht van livemuziek. Een solide fundament voor een succesvolle samenwerking. Ik kijk er enorm naar uit!”

KPN ondersteunt maatschappelijke activiteiten zoals het Nederlandse Eredivisie-voetbal, het Rijksmuseum, het Concertgebouw en KlasseContact.

KPN Mooiste Contact Fonds

Op het NN North Sea Jazz Festival zal KPN zorgen voor mobiele oplaadpunten in omgebouwde telefooncellen. Ook adopteert KPN één van de podia en de NN North Sea Jazz Festivalapp, waarmee bezoekers een persoonlijk programma kunnen aanmaken voor de beste route over het festival.

Op zondag 14 juli 2024 zulllen via het KPN Mooiste Contact Fonds gasten worden uitgenodigd voor wie een concert- of festivalbezoek niet vanzelfsprekend is, bijvoorbeeld door sociaal isolement of ouderdom.

Door deze mensen op het festival te ontvangen en samen met KPN-vrijwilligers langs de hoogtepunten – waaronder Sting – mee te nemen, ervaren ook zij de kracht van persoonlijk contact en livemuziek.

www.overons.kpn

www.northseajazz.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Havas Lemz grote winnaar 60ste editie ADCN Awards

07-05-2026 | 22:01:00
Wat zo gezellig begon met een leuk diner in Brasserie George op het 60 jarig jubileum van de ADCN te vieren, eindigde in een awardsuitreiking vol twijfel

KPN sponsort AFAS Live

01-05-2026 | 16:45:00
KPN is voor minimaal 3 jaar sponsor van AFAS Live in Amsterdam-Zuidoost. Daarmee verbindt KPN zich als partner aan een van de grootste concert- en evenementenlocaties van Nederland

Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) wint Global Grand Effie 2025

30-04-2026 | 19:01:00
Stukje van Mij (KPN/Dentsu Creative) heeft een Global Grand Effie 2025 gewonnen in de categorie Positive Change: Social Goods – Brands. Deze prijs komt van de internationale Effie Worldwide-organisatie

Dentsu, Havas Lemz en TBWA genomineerd voor SAN Bureau van het Jaar

24-04-2026 | 12:29:00
De ABC jury heeft na een tweede ronde in voorgaande weken de Shortlisten voor de drie SAN ABC Accenten 2025 vastgesteld

Stukje van mij Global Grand Effie Contender

23-04-2026 | 07:19:00
KPN heeft met de campagne Stukje van mij een nominatie gekregen als Global Grand Effie Contender tijdens de Global Best of the Best Effie Awards 2025. Eerder werd de campagne al bekroond bij de Effie Europe Awards
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Andy Mosmans: (N)Odido

13-05-2026 | 11:46:00
Odido wilde laten zien dat het anders kon. Beter. Menselijker. Totdat de werkelijkheid zich meldde.

Dentsu bundelt media en creatie voor influencermarketing

13-05-2026 | 10:39:30
Dentsu Influence brengt teams en disciplines samen, van SEO en Branded Content tot Social Commerce, Brand Activations en Gaming

[Vacatures] Somention zoekt een Client Service Director

13-05-2026 | 10:30:00
Somention is per direct op zoek naar een Client Service Director - Full-time / Part-time · Rotterdam

PAKT verkoopt Volstok aan eigen management

13-05-2026 | 08:46:00
Volstok gaat na een management buy-out zelfstandig verder onder leiding van het managementteam.

Dentsu stijgt, WPP krijgt tik op beurs

12-05-2026 | 22:47:00
WPP verloor afgelopen week bijna 5 procent op de beurs, ondanks accountwinst bij JLR en een rol binnen de wereldwijde bureaustructuur van Heineken
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.