KPN breidt entertainmentaanbod uit met luisterboeken en e-boeken

KPN heeft zijn aanbod uitgebreid met het (luister)boekaanbod van StoryTel. De circa 3 miljoen klanten van KPN kunnen daarmee voortaan op een simpele wijze een abonnement afnemen bij StoryTel. Het gaat daarbij om luisterboeken en e-boeken. Daarbij biedt StoryTel circa 350.000 titels aan.  De prijs is overigens hetzelfde als bij StoryTel zelf (12,99 euro per maand of bij 16,99 euro per maand voor een familie-abonnement met twee accounts.

Robin Clements, Executive Vice President en Chief Marketing Officer consumentenmarkt van KPN: "Onze tijd is steeds kostbaarder, waardoor we keuzes moeten maken in de informatie die we tot ons nemen. Het verklaart waarom luisterboeken in een korte tijd zo populair zijn geworden. Naast de beste netwerken, biedt KPN zijn klanten het beste entertainment en in dat aanbod mogen de duizenden luister- en digitale boeken van marktleider Storytel niet ontbreken. En dat kan bij KPN ook nog eens voordelig. Dat klinkt niet alleen als een goed verhaal, dat is een goed verhaal!"

www.overons.kpn

www.storytel.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

KPN organiseert Nationale Ouderavond tegen online buitensluiten

20-01-2026 | 14:51:00
Aanleiding is onderzoek waaruit blijkt dat jongeren die online worden buitengesloten zich vaak onvoldoende gesteund voelen door volwassenen.

Dave Frauenfelder meest invloedrijke marketeer in Nederland

05-12-2025 | 15:31:00
Vice President Brand, MarCom & Sponsorships KPN nummer 1 in Marketing250

Dentsu en KPN tonen kat Louis in filmische kerstcommercial

04-12-2025 | 12:00:00
KPN komt deze feestdagen met een kerstcampagne rond kat Louis, waarbij iedere scène is gemaakt met generative AI.

KPN opent de lijn om te appen met Sint

21-11-2025 | 08:55:21
Via een online ouderportaal kunnen ouders gegevens over hun kinderen invoeren, zoals naam, leeftijd en interesses.

Stukje Van Mij uitgeroepen tot beste PR-campagne

05-11-2025 | 08:44:00
De KPN-campagne Stukje Van Mij is tijdens de Global SABRE Awards uitgeroepen tot de beste PR-campagne ter wereld.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hein Strijker Managing Director creatief bureau Campagne

09-02-2026 | 16:23:25
Creatief bureau Campagne kiest in een marketingwereld waarin technologie steeds dominanter wordt bewust voor een andere koers.

This Agency versterkt creatieteam met Alessia Battistutta

09-02-2026 | 15:53:02
Zij is gestart als graphic designer en versterkt het bureau met haar ervaring in branding, grafische vormgeving en interface-design.

Cees Faes: Niemand van ons had het merk ‘Bad Bunny’ bedacht

09-02-2026 | 14:36:00
Ik was eigenlijk helemaal niet van plan om over Bad Bunny te schrijven.

Keune kiest Follo als performance marketing partner

09-02-2026 | 14:14:00
Met de samenwerking wil het haarverzorgingsmerk de wereldwijde e-commercegroei versnellen via een geïntegreerde full-funnel search & discovery aanpak.

Chris Verhoef: Zichtbaar blijven in AI-antwoorden

09-02-2026 | 14:00:00
In de reeks What Matters Now House delen experts van Matter hun perspectief op ontwikkelingen die het contentvak structureel beïnvloeden
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.