Komst ICI PARIS XL betekent groei team Serviceplan MAKE
Serviceplan MAKE Benelux, onderdeel van de Serviceplan Group, breidt zijn specialistenteam uit met Zoé Plisnier en Zoë Windmeulen. De groei van het team is een gevolg van de komst van ICI PARIS XL als klant bij Serviceplan MAKE. Met deze uitbreiding versterkt het bureau haar projectmanagement.
Zoé Plisnier versterkt het team als toegewijde Project Manager en Graphic Designer en heeft ervaring in multimediaontwerp. Met een bachelordiploma in 3D en VFX en een masterdiploma in radio-televisie-multimedia, gespecialiseerd in multimediaproductie en 3D-animatie, beheerst Zoé alle aspecten van grafisch ontwerp. Van paginaopmaak en logo's maken tot animatie en motion design.
Zoë Windmeulen start als Project Manager, met een achtergrond in communicatiewetenschappen. Dankzij haar bachelor en master communicatiemanagement aan UGent heeft Zoë Windmeulen een stevige basis in projectmanagement en client services.
In haar rol als account executive voor The Marcom Engine (een strategische alliantie tussen Serviceplan, Media.Monks & Berylls voor BMW/MINI) overzag ze CRM-projecten en beheerde ze customer support-initiatieven voor beide merken.
www.house-of-communication.com
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Nederlandse CMO’s maken kans op Europese award
MediaMarktSaturn lanceert AI-gedreven marketingmodel
ADNIGHT maakt eerste bureaus voor 2026 bekend
Yannick Bos: Website van de toekomst
[Vacatures] Serviceplan Group zoekt een Graphic Designer
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
TFA verzorgt audiotraject voor Douchebag-campagne
ARTIS lanceert campagne rond heropening Aquarium
VENGEAN ontwikkelt branding voor Value Creation Capital
Creativiteit blijft knelpunt voor marketeers
Antal van Pelt: Het tijdperk van de beige marketeer
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong