Komst ICI PARIS XL betekent groei team Serviceplan MAKE
Serviceplan MAKE Benelux, onderdeel van de Serviceplan Group, breidt zijn specialistenteam uit met Zoé Plisnier en Zoë Windmeulen. De groei van het team is een gevolg van de komst van ICI PARIS XL als klant bij Serviceplan MAKE. Met deze uitbreiding versterkt het bureau haar projectmanagement.
Zoé Plisnier versterkt het team als toegewijde Project Manager en Graphic Designer en heeft ervaring in multimediaontwerp. Met een bachelordiploma in 3D en VFX en een masterdiploma in radio-televisie-multimedia, gespecialiseerd in multimediaproductie en 3D-animatie, beheerst Zoé alle aspecten van grafisch ontwerp. Van paginaopmaak en logo's maken tot animatie en motion design.
Zoë Windmeulen start als Project Manager, met een achtergrond in communicatiewetenschappen. Dankzij haar bachelor en master communicatiemanagement aan UGent heeft Zoë Windmeulen een stevige basis in projectmanagement en client services.
In haar rol als account executive voor The Marcom Engine (een strategische alliantie tussen Serviceplan, Media.Monks & Berylls voor BMW/MINI) overzag ze CRM-projecten en beheerde ze customer support-initiatieven voor beide merken.
www.house-of-communication.com
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Digital Campaign Manager bij Mediaplus
Serviceplan Group CMO Barometer: Nederlandse CMO’s temperen optimisme
Menno Westinga: Mediaplus verbindt media en creatie
[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Customer Journey Director bij Plan.Net
[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Assistant Business Controller
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Wieden+Kennedy creëert feestcampagne voor Zalando
Dappr en SportsGen lanceren Dappr Award voor jonge sporters
Publicis Groupe helpt MediaMarkt aan sterk werkgeversmerk
Higuita en Lot of Happiness lanceren eindejaarscampagne
TBWA\NEBOKO en McDonald’s lanceren AI-kerstfilm
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong