Komst ICI PARIS XL betekent groei team Serviceplan MAKE

Serviceplan MAKE Benelux, onderdeel van de Serviceplan Group, breidt zijn specialistenteam uit met Zoé Plisnier en Zoë Windmeulen. De groei van het team is een gevolg van de komst van ICI PARIS XL als klant bij Serviceplan MAKE. Met deze uitbreiding versterkt het bureau haar projectmanagement.

Zoé Plisnier versterkt het team als toegewijde Project Manager en Graphic Designer en heeft ervaring in multimediaontwerp. Met een bachelordiploma in 3D en VFX en een masterdiploma in radio-televisie-multimedia, gespecialiseerd in multimediaproductie en 3D-animatie, beheerst Zoé alle aspecten van grafisch ontwerp. Van paginaopmaak en logo's maken tot animatie en motion design.

Zoë Windmeulen start als Project Manager, met een achtergrond in communicatiewetenschappen. Dankzij haar bachelor en master communicatiemanagement aan UGent heeft Zoë Windmeulen een stevige basis in projectmanagement en client services.

In haar rol als account executive voor The Marcom Engine (een strategische alliantie tussen Serviceplan, Media.Monks & Berylls voor BMW/MINI) overzag ze CRM-projecten en beheerde ze customer support-initiatieven voor beide merken.

www.house-of-communication.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

WARC Creative 100: LePub en Serviceplan bovenaan

10-03-2026 | 15:12:26
WARC heeft de 2026-editie van de Creative 100 gepubliceerd, de wereldwijde ranglijst van meest bekroonde campagnes en bedrijven op het gebied van creativiteit.

Serviceplan Amsterdam ontwikkelt lokale Clipper-campagne

10-03-2026 | 10:01:00
Met een scherpere tone of voice en een lokale vertaling moet de campagne het merk laten opvallen in de Nederlandse theecategorie.

Lorenzo Sorce: Transparantie is cruciaal in MLM

02-03-2026 | 12:09:00
Multilevel marketing roept al jaren discussie op. Toch wordt het model wereldwijd al decennia toegepast.

MIE’26 gemist? Dit zijn de belangrijkste inzichten

17-02-2026 | 16:37:00
Mediaplus over de belangrijkste inzichten van MIE’26 en de prioriteiten voor data, AI en merkstrategie

Pim van Houten: Publiciteit begint bij durven kiezen

11-02-2026 | 11:52:00
PR & Content Director House of Communication pleit voor een andere benadering van publiciteit. Minder zenden, meer kiezen
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

P&P Company treedt toe tot Wings Group

11-03-2026 | 14:47:00
Door de samenwerking ontstaat een marketinggroep met ruim 50 specialisten op het gebied van strategie, branding, online marketing en digitale uitvoering.

Koopmans laat zien: thuis is meer dan je ouderlijk huis

11-03-2026 | 12:54:00
Koopmans lanceert een campagne waarin het vertrouwde thuisgevoel van het merk een bredere betekenis krijgt.

Marc Wellens: Merken worden menselijker. Of verdwijnen

11-03-2026 | 11:43:00
Merken die in 2026 het verschil maken, zijn geen uithangborden meer. Geen logo’s-met-een-missie

Lode Schaeffer: Iedere dag zin

11-03-2026 | 11:22:00
Er verandert veel in de wereld, dus er verandert ook veel in ons vak. Daar kun je in iedere column over horen en lezen.

Petra De Roos: ACC zet in op eerlijke pitches en AI

11-03-2026 | 10:07:43
In het gesprek gaat het over de druk op de bureauwereld, de impact van pitches op de winstgevendheid van bureaus
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.