
Kim Dingler in directie ACE
Kim Dingler versterkt vanaf deze maand de directie van ACE. Ze gaat leidinggeven aan de dagelijkse operatie van het bureaunetwerk. Kim was eerder medeoprichter van het creatieve bureau THEY, leidde Talpa Global en werkte bij onder meer Heineken. Het netwerk gaat onder haar leiding de focus gaat leggen op integratie van diensten en meer ruimte voor leiderschap en aanstormend talent.
Rogier IJzermans, oprichter van ACE: "Ik geloof dat je iedere drie jaar je bedrijf opnieuw moet uitvinden. Omdat de markt zich ontwikkelt, en omdat de mensen in het bedrijf zich ontwikkelen. De afgelopen jaren stonden voor ACE in het teken van het bouwen van het netwerk van bureaus en deze samenbrengen in Club ACE. De komende fase draait om integratie en het creëren van eenheid.”
Kim Dingler: “Na een aantal jaren in de internationale televisiewereld, lonkt het vak. Ik volg ACE al sinds het begin vanaf de zijlijn. Ik zie het als mijn opdracht om meer structuur aan te brengen en ruimte te creëren voor de nieuwe generatie leiders en talent. Bekende en nieuwe gezichten die hun vak als geen ander verstaan.”
Lees ook:
GROHE viert 50 jaar in Nederland met jubileumcampagne
[Vacatures] ACE zoekt een IT Manager
ESN lanceert sportvoedingslijn bij Albert Heijn
Vodafone zet Parascroll met zonnepanelen op het strand
ACE haalt Nina Mispelblom Beyer en Hannah Sterke binnen
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Johan van der Zanden over Jeroen van Koningsbrugge
Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn
Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant
ESH Media sluit netwerk aan op Cäsar-platform
Masha Kodden CMO De Koffiejongens
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert