
Karin de Groot algemeen directeur van JINC
Per 1 september zal Karin de Groot aantreden als algemeen directeur van JINC. Zij volgt oprichter Daniël Roos op die na twintig jaar terugtreedt.
Karin de Groot was tot 1 januari Managing Director van ITV Studios Netherlands. Daarvoor was ze werkzaam bij Talpa, IDTV, Net5 en Endemol. Naast het creëren van succesvolle programma's en het leiden van organisaties zette ze zich in voor de maatschappelijke kant. Ze deed in het verleden aan verschillende projecten van JINC mee. Haar stap naar JINC ligt in het verlengde daarvan. JINC strijdt voor een maatschappij waarin je achtergrond niet je toekomst bepaalt.JINC werd in 2003 opgericht als initiatief tegen de armoede en het verval in Amsterdam Nieuw-West. In de jaren daarna zijn ze uitgegroeid tot een landelijke organisatie met meer dan 850 partners in het bedrijfsleven en het onderwijs.
Karin de Groot: "Ik ben vastbesloten om bij JINC een verschil te maken voor de toekomst van duizenden kinderen. Het is mijn passie om ervoor te zorgen dat elk kind, ongeacht hun achtergrond, de kans krijgt om te groeien en te bloeien. Samen met onze partners in het bedrijfsleven zullen we onvermoeibaar verder werken aan een maatschappij waarin je afkomst geen beperking vormt voor je ambities."
Mario van Vliet, voorzitter JINC: "De Raad van Toezicht heeft er het volste vertrouwen in dat JINC bij Karin in goede handen is."
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Rabobank Groep benoemt Brian Hirman in Raad van Commissarissen
De Algemene Ledenraad van Rabobank Groep heeft Brian Hirman per 17 september 2015 benoemd tot lid van de Raad van Commissarissen
Michael Petit: Vanuit scratch bouwen aan een internationaal merk
Deze zomer maakte Michael Petit de overstap van Markteffect (Eindhoven & Amsterdam) naar The Relevance Group in Hamburg.
DVJ Insights lanceert Spenderlog in Scandinavië
Spenderlog vervangt traditionele onderzoeksmethoden waarbij consumenten zelf hun aankopen moesten rapporteren.
JCDecaux stelt Lars Griffioen aan als commercieel directeur
JCDecaux Nederland benoemt per 1 november 2025 Lars Griffioen tot commercieel directeur. Hij volgt Walter Kraus op
Joanne Parker Non-Executive Director Cognito
Zij maakt daarmee deel uit van de Global Board van Cognito Group. Het communicatiebureau richt zich op de financiële sector
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie
Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld
[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands
Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.
DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen