Jordi van de Bovenkamp naar TBWA\NEBOKO

Van de Bovenkamp was drie jaar lang Executive Creative Director bij Boomerang

Zo, dat was alweer een tijdje geleden dat we een overstap bekend maakten die hoog op onze lijst van Transfer van het Jaar 2025 zal komen te staan.

Nieuws van de ochtend: Jordi van de Bovenkamp, Executive Creative Director bij Boomerang en nummer 10 in de CreativeAgency100 2025 stapt per 15 april over naar TBWA\NEBOKO.

Daar hebben ze al een Executive Creative Director in de persoon van Darre van Dijk, de nummer 1 in de CreativeAgency2025 dus wordt Jordi bij TBWA\NEBOKO Creative Director.

Het is moeilijk te interpreteren wat hier precies de achtergrond van is maar wij schrijven het vooralsnog toe aan de status van zowel TBWA\NEBOKO als Darre van Dijk.

Mensen die niet direct met Jordi van de Bovenkamp werken, kennen hem wellicht van de jaarlijkse roast op de Effies. Wij bij Marketing Report waren gecharmeerd van zijn Effie optreden in 2023.

In de periode 2011-2019 werkte Jordi van de Bovenkamp ook al voor Boomerang, van 2019-2022 voor Monks.

www.tbwa.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur

23-12-2025 | 10:55:00
Na jarenlange samenwerking met een wereldwijd frisdrankmerk verruilt Santa Claus zijn vertrouwde rol voor een positie bij SEA Water.

Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag

22-12-2025 | 15:08:00
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen

Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!

22-12-2025 | 11:54:00
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen

22-12-2025 | 08:16:00
DPG Media is per direct op zoek naar Accountmanager Vtwonen - Amsterdam

Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd

19-12-2025 | 12:46:00
AI wordt in rap tempo de bepalende kracht achter de transformatie van marketing­leadership en prioriteiten voor 2026.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Bas Vlugt

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.