Jean Mineur Mediavision | Film Trailer Q3 2024
Q3-2024 is inmiddels een feit. Kijk hier de trailer van Jean Mineur Mediavision met tal van topfilms om naaruit te kijken.
Onder meer Borderlands, Beetlejuice, Wolfs, de Break-Up Club, Deadpool & Wolverine, Inside Out2, L'Amour et lest Forets, Verschrikkelijke Ikke 4 en Twisters.
Te zien in de bioscoop!
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Lemon Scented Tea ontwikkelt campagne voor LYNX
Met de campagne en bijbehorende merkpositionering richt het merk zich nadrukkelijk op beleggers die zich bezighouden met serieus beleggen.
We Agency en Artsen Slaan Alarm starten campagne tegen vapeverkoop
Aanleiding is nieuw onderzoek waaruit blijkt dat 38 procent van de minderjarige gebruikers hun vapes in een fysieke winkel koopt, terwijl dat bij wet verboden is.
Marlene Wickel en Christian Borstlap winnen Coq de Grand Honneur bij GVR
Marlene Wickel en Christian Borstlap hebben een Coq de Grand Honneur gewonnen van het Genootschap voor Reclame (GVR)
ParkinsonFonds en Endeavour lanceren 'dans’-campagne
ParkinsonFonds lanceert samen met Endeavour een campagne waarin dans, parkinson en wetenschap samenkomen.
Isa-Beau Krijger: Film als totaalbeleving
Marketing Report houdt een serie interviews met Brand Managers van aansprekende, bekende merken.
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
CJ de Melker: abonnementsmodel voor creatieve samenwerking
Cees Jan de Melker verliet in juni 2025 VENGEAN, het bureau dat hij mede oprichtte, om zijn eigen creatieve studio met melk. te starten. We spreken met hem over zijn bedrijf en de net wat andere insteek die hij gekozen heeft
Fightclub en The Finest PR bundelen krachten voor Rueda
Binnen de samenwerking bundelen beide partijen hun expertise op het gebied van strategie en creatie.
PINK vertaalt attractieconcept naar campagne
De campagne vertaalt dit uitgangspunt naar een verhaallijn die aansluit bij de thematiek van het park.
Fitzroy ontwikkelt campagne voor Het Huis
Het Huis lanceert samen met Fitzroy een landelijke campagne die aandacht vraagt voor de rol van families bij psychisch lijden van kinderen
Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong