Els Dijkhuizen wordt Global Director Sponsorships bij Heineken; Jan Bosselaers marketingdirecteur Nederland

Els Dijkhuizen is per 1 januari 2025 benoemd tot Global Director Sponsorships Communication bij het Global Heineken Brand & Quality Socializing team dat onderdeel is van Heineken Global Commerce.

Jan Bosselaers volgt met deze benoeming per 1 januari 2025 Els Dijkhuizen op als marketingdirecteur Heineken Nederland.

Els Dijkhuizen

In haar functie zal Els Dijkhuizen per 1 januari 2025 verantwoordelijk zijn voor de ontwikkeling van de entertainment- en engagementplatforms die gekoppeld zijn aan de wereldwijde sponsorships van Heineken. Dit omvat het inzetten van belangrijke wereldwijde influencers in sport en muziek via het Heineken ambassadeursprogramma. Daarnaast zal Els vernieuwende manieren ontwikkelen van het bouwen van merken en contact maken met onze consumenten, gedreven door een gezamenlijke passie voor sport en muziek. 

Els Dijkhuizen behaalde in de Marketing 100 van 2024 de derde plek. Zij leidde onder andere de bekroonde Heineken-campagnes zoals bar experience en de succesvolle lokale campagne om het 150-jarig bestaan van het merk te vieren (Heerlijk Helder Hoe het ook noemt 150 jaar Heineken). Daarnaast heeft Els Dijkhuizen een belangrijke rol gespeeld in de groei en het succes van Texels (Op zijn Texels), AAAAAffligem, de 3 nieuwe vrienden van Amstel, Birra Moretti Sale di Mare en Brand brouwmeesters.

Verder was zij verantwoordelijk voor de gesponsorde evenementen als Vrienden van Amstel, Formule 1, DTRH, Pinkpop, Paaspop, ITGWO, Amstel Gold Race, NSJ, Olympische Spelen, en het EK en WK voetbal.

Jan Bosselaers

De afgelopen vier jaar was Jan Bosselaers Marketing Directeur van Heineken Italië, waar hij een belangrijke rol speelde in het versterken van de leidende positie van Heineken op de Italiaanse markt. Onder zijn leiding is het portfolio van Heineken Italië versterkt, met daarin bekende merken als Ichnusa, Birra Messina, Birra Moretti en Heineken.

Jan Bosselaers startte in 2016 bij The Heineken Company als Manager Marketing bij Alken-Maes, waar hij de herpositionering van Cristal Alken & Maes leidde en het portfolio versterkte buiten pils, door een sterke groei van Desperados en de herlancering van Hapkin en Mort Subite als onderscheidende ambachtelijke bieren.

www.heineken.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Heineken en LePub spelen met AI-vriendschap

21-10-2025 | 11:46:00
De bierbrouwer zet het contrast neer tussen kunstmatige verbondenheid en het merkstandpunt dat échte vrienden ontstaan aan een échte bar met een echt bier.

Heineken zet rode ster op groene daken voor verbinding

30-09-2025 | 11:27:00
Daarmee wil Heineken het spanningsveld doorbreken waarin moderne steden wel zijn gebouwd voor verbinding

Alfred lanceert campagne Texels, voortbouwend op eilandmentaliteit

22-08-2025 | 01:17:00
Speciaalbiermerk Texels, onder andere bekend van het bierlabel Skuumkoppe, lanceert een campagne waarin de Texelse eilandmentaliteit centraal staat

Megawatt realiseert festivalcampagne voor Heineken

12-08-2025 | 09:19:05
De strategie van Megawatt richt zich op het herontdekken van de authentieke Nederlandse bierbeleving, geïnspireerd op het klassieke brouwerijcafé.

Els Dijkhuizen: Intuïtie en lef maken campagnes sterk

18-06-2025 | 11:07:00
Els Dijkhuizen is verantwoordelijk voor de wereldwijde communicatiestrategie van Heineken.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Onlyhumans laat Vlaanderen blauw kleuren voor Flitsmeister

27-10-2025 | 13:47:00
Om in Vlaanderen meer naamsbekendheid op te bouwen, werkt Flitsmeister samen met reclamebureau Onlyhumans.

DELA en Lucy lanceren campagne over vooruitdenken

27-10-2025 | 12:14:00
De campagne, ontwikkeld door bureau Lucy, draait om de boodschap Vooruitdenken, uit liefde voor hen die achterblijven.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Fotograaf

27-10-2025 | 08:15:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Fotograaf - Amsterdam

Bob Koigi: PR balanceert tussen AI en authenticiteit

24-10-2025 | 11:48:00
De pr-industrie bevindt zich op een kritiek punt en navigeert in een landschap waarin mediagedrag gefragmenteerd is

[Vacancy Kinesso has a position for Paid Social Associate Account Director - Nike

24-10-2025 | 09:26:00
Kinesso is directly looking for Paid Social Associate Account Director - Nike - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.