Ingrid Mostert van PROOF naar Being There, Robrecht Stoekenbroek MD

Ingrid Mostert is gestart als Operations Director bij Being There. Ingrid Mostert werkte hiervoor in dezelfde functie bij PROOF. Met haar komst geeft Being There een extra impuls aan de groei van Being Here, het label voor interne communicatie, dat in 2022 werd geïntroduceerd. Robrecht Stoekenbroek heeft de rol van Managing Director op zich genomen. Robrecht Stoekenbroek werkte al als Strategy Director bij het bureau en was ook al onderdeel van het directieteam.

Groei in goede banen leiden

Being There richt zich al sinds de oprichting in 2001 met creativiteit op verschillende doelgroepen. Robrecht Stoekenbroek: "Dat blijkt wel uit een van onze eerste bureaubeloftes: Being There bedenkt verhalen voor merken en mensen." Het bureau ontwikkelde ook in de beginjaren interne campagnes, maar pas sinds 2019 werd dat expliciet gemaakt in hun positionering als Inside|Outside Creative Agency. In 2022 is er een apart label opgericht: Being Here.

Robrecht Stoekenbroek: "Interne opdrachten vragen net als consumentencampagnes om strategie en creativiteit, alleen de manier van werken is net even anders. Je werkt veel meer samen met het klantteam, zowel strategie als creatie, en het proces is nog belangrijker. Daarom is een eigen label een logische stap. De komst van Ingrid gaat ons helpen om de groei van het label en het bureau verder vorm te geven, maar ook om alle kansen goed te benutten. Er zijn veel bureau's en klanten switchen snel. Zeker bij interne communicatie."

Ingrid Mostert: "Being Here onderscheidt zich in de wereld van interne communicatie met creativiteit. Ik geloof ook dat je juist daarmee het verschil kunt maken als je medewerkers wil betrekken. Ik zie dan ook veel kansen bij Being Here. Het label groeit flink en werkt al voor mooie merken als ABN AMRO, KLM, Signify en Egeria. Ik kijk er naar uit om dat samen verder uit te bouwen."

www.there.nl

Lees ook:

Being There wint pitch en lanceert Europese Melitta-campagne

21-11-2025 | 11:33:23
Always up for good coffee gaat deze maand live in NL, Zweden, Duitsland en Frankrijk en wordt via online kanalen, social en op de winkelvloer uitgerold.

Dr. Oetker introduceert Club Suprema

14-03-2025 | 09:33:00
Het concept, ontwikkeld door Being There en GroupM-onderdelen EssenceMediacom en StudioM, speelt in op de behoefte aan me-time onder millennials en Gen Z.

Nick Maas creative director Being There

13-02-2025 | 11:35:00
Creatief bureau Being There verwelkomt Nick Maas als creative director.

Being There ontwikkelt campagne Unox Nieuwjaarsduik

09-12-2024 | 17:06:00
Dit creatieve concept zet de 171 Nieuwjaarsduiklocaties – waarvan 154 in Nederland – op een unieke manier in de schijnwerpers.

BeingThere lanceert campagne voor Dr. Oetker - Big Americans

10-06-2024 | 13:36:00
BeingThere lanceert de Big Americans campagne voor Dr. Oetker met als thema: Big Hunger, Big Americans.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Corendon: na afscheid Cor en Don, Fitzroy creatief bureau

25-11-2025 | 20:55:24
Corendon heeft na een pitch die in september 2025 was uitgeschreven, Fitzroy als creatief bureau verkozen

Fightclub geeft ticket weg voor BAM Congress 2025

25-11-2025 | 16:35:00
Fightclub organiseert een actie waarbij deelnemers kans maken op een ticket voor het BAM Congress 2025.

Smirnoff start wereldwijde Why Change a Good Thing-campagne

25-11-2025 | 14:28:26
De campagne richt zich op de culturele positie van het merk en de nadruk op constante smaak en kwaliteit.

Dirk van den Bosch: iO is agency, tech én consultancy

25-11-2025 | 12:04:00
In een gesprek met Bas Vlugt vertelt Dirk van den Bosch hoe iO werkt op het snijvlak van technologie, creatie, marketing en consultancy

Rick Franx: Social-first en bewijslast bij Abovo Maxlead

25-11-2025 | 11:31:00
In een gesprek met Marketing Report vertelt Rick Franx hoe de verschuiving van creatie naar bewijslast het werk fundamenteel verandert
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.