Validators verwelkomt Chief Financial Officer Ingrid Klaassens

Validators kondigt de benoeming aan van Ingrid Klaassens als Chief Financial Officer (CFO), in reactie op de groei van het onderzoeksbureau en de internationale uitbreiding van research software technologie. Ingrid treedt toe tot het leiderschapsteam van Validators en wordt verantwoordelijk voor het verbinden van de strategische groeiambities, financiën en waardecreatie binnen het bedrijf. 

Martin Leeflang: "Met Ingrid Klaassens benoeming als CFO markeert Validators een hoofdstuk. Ze deelt onze innovatievisie, begrijpt onze groeipotentie en brengt financiële kennis en leiderschapservaring mee. Ik ben ervan overtuigd dat Ingrid een sleutelrol zal spelen als enabler van onze ambities om de (internationale) markt te bedienen met onderzoek en schaalbare technologie voor merken en marketingbureaus. Tegelijkertijd blijven we vooroplopen door sneller te innoveren dan de markt met wetenschappelijke methoden en de nieuwste AI-toepassingen die de researchsector ingrijpend zullen veranderen." 

Ingrid Klaassens: "Het groeipotentieel en de ambitie van Validators geven mij enorm veel energie. Bij Validators ga ik mij inzetten om financieel pragmatische oplossingen te bieden om de strategische groei te laten slagen." 

www.validators.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

De ongekende macht van Big Tech

11-02-2025 | 11:15:00
De ongekende macht van Big Tech en de gevolgen voor media en democratie.

[Screenforce] Share of Content: Strategische inzichten voor sterkere concurrentiepositie

14-11-2024 | 16:21:10
Tijdens een recent webinar introduceerde Validators het concept Share of Content (SOC) als alternatief voor de traditionele share of voice.

Validators komt met het label Creative Testing Platform

17-05-2023 | 09:24:22
Tijdens het Marketing Information Event introduceerde Validators het label Creative Testing Platform. Het platform bestaat uit vijf tools


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bol bereikt festivalpubliek via eerste BeReal-campagne

24-11-2025 | 15:13:04
Deze activatie was onderdeel van de crossmediale campagne, bestaande uit digitale en OOH-zichtbaarheid in zowel Nederland als België.

Frank Goren: The Invaders helpt merken in gamingcultuur

24-11-2025 | 14:00:26
In Marketing Report TV gaat Frank Goren, Strategy Officer bij The Invaders, in gesprek met Bas Vlugt over de ontwikkeling van gaming als marketingdomein.

Unlike ontwikkelt Sinterklaascampagne voor RAAK

24-11-2025 | 09:58:46
Met Reine Clause zet RAAK een personage in dat op een luchtige manier aandacht vraagt voor online gedrag.

Happiness Amsterdam en Fitzroy winnen bij ADCE

24-11-2025 | 09:58:00
Tijdens de 34e editie van de ADCE Awards in Barcelona zijn twee Nederlandse bureaus in de prijzen gevallen.

[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Hubspot Specialist

24-11-2025 | 08:11:00
De Nieuwe Zaak (DNZ) is per direct op zoek naar Hubspot Specialist - Hybride, Zwolle
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.