ING lanceert Rond af & Beleg en start met AppDate

ING heeft Rond af & Beleg geïntroduceerd, een functie in de ING App waarmee klanten automatisch kunnen beleggen met hun wisselgeld. De introductie maakt deel uit van de eerste AppDate, een nieuw moment waarop de bank meerdere innovaties bundelt. Daarmee wil ING klanten op een herkenbare en gebruiksvriendelijke manier kennis laten maken met nieuwe digitale functies.

Met Rond af & Beleg wordt elke pinbetaling automatisch afgerond naar boven. Het verschil, van enkele centen tot euro’s, wordt opgespaard en zodra 10 is bereikt, automatisch belegd via een Eenvoudig Beleggen-rekening. Isil Evlioglu, Head of Private Individuals bij ING Nederland: “Rond af & Beleg maakt beleggen toegankelijk voor iedereen. Het is een slimme manier om stap voor stap vermogen op te bouwen, zonder dat je er actief mee bezig hoeft te zijn.”

Zes nieuwe functies in de ING App

Naast Rond af & Beleg zijn er vijf functies toegevoegd die klanten helpen hun geldzaken inzichtelijker te maken en gemakkelijker te beheren:

1- X-Ray Beleggingsportefeuille: overzicht van de spreiding van beleggingen, uitgesplitst naar categorie, land, fonds en sector.
2- Pensioen Tool: inzicht in het pensioentekort en mogelijkheden om aanvullend pensioen op te bouwen, vooral gericht op zzp’ers en mkb’ers.
3- Maandelijks budgetoverzicht: overzicht van vaste lasten, terugkerende uitgaven en besteedbaar budget.
4- AI in Search: directe antwoorden op vragen binnen de app dankzij kunstmatige intelligentie.
5- QR-code login: veilig en snel inloggen op Mijn ING zonder gebruikersnaam of wachtwoord, met een dynamische QR-code.

AppDate: één moment voor digitale vernieuwing

Met AppDate kiest ING voor een andere manier van communiceren over innovatie. In plaats van losse updates brengt de bank meerdere verbeteringen tegelijk op één herkenbaar moment. Isil Evlioglu: “Met AppDate maken we van een technische update een betekenisvol moment voor onze 6 miljoen appgebruikers. Zo laten we zien hoe nieuwe innovaties bijdragen aan gemak, toekomstgericht omgaan met geld en financiële controle.”

Marketingaanpak: innovatie met een gezicht

Met AppDate kiest ING bewust voor een meer belevingsgerichte benadering. In plaats van een traditionele productlancering worden functies gepresenteerd via herkenbare gezichten en persoonlijke verhalen. Feyza Tamer, Directeur Brand & Experiences, Marketing en Communicatie bij ING Nederland: “We willen dat klanten het gevoel krijgen dat ze écht iets nieuws ontdekken, alsof ze op date gaan met hun eigen bankapp.”

In de eerste AppDate test creator NikkieTutorials de functies van de ING App. Door samen te werken met bekende creators maakt ING innovatie toegankelijk en relevant. Feyza Tamer: “Door de features te laten reviewen in hun eigen stijl zorgen we ervoor dat klanten zich herkennen in de verhalen en nieuwsgierig worden naar wat de app voor hen kan betekenen.”


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkelt kerstcommercial ALDI met Andy van der Meijde

06-12-2025 | 20:00:00
De door Joe Public ontwikkelde kerstcommercial van ALDI brengt met Andy van der Meijde brengt dit jaar de boodschap Bij ALDI kan je meer kerst vieren.

Hotel L’Amour ontwikelt Jumbo-kerstcommercial a la Dickens

06-12-2025 | 07:45:00
Hotel L’Amour heeft de Jumbo-kerstcommercial ontwikkeld onder de noemer a la Dickens. De boodschap is dat de mooiste kerst die je kunt wensen, met elkaar is en dat kerst niet helemaal perfect hoeft te zijn

TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn

06-12-2025 | 05:45:00
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcampagne van Albert Heijn ontwikkeld waarin emotie, inspiratie, productaanbod, winkelcommunicatie en digital samenkomen in één herkenbare wereld

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO ontwikkelt Staatsloterij-kerstcommercial: Geef elkaar een beetje geluk

06-12-2025 | 01:52:21
TBWA\NEBOKO heeft de kerstcommercial Geef elkaar een beetje geluk voor de Staatsloterij ontwikkelt. Daarmee wil de Staatsloterij uitstralen dat echt geluk niet in het winnen van grote prijzen zit, maar in de warmte en aandacht die we elkaar geven
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.