Higuita en Fitzroy vallen in de prijzen bij Ocean Outdoor

Tijdens een feestelijke awardshow in The Loft in Amsterdam heeft Ocean Outdoor de winnaars van de Digital Creative Competition 2025 bekendgemaakt. De jaarlijkse competitie stimuleert creatieve en vernieuwende ideeën binnen de buitenreclame. De winnende teams ontvangen mediabudget om hun concept te realiseren op de digitale schermen van Ocean Outdoor.

In de categorie Commercieel won Higuita met Raket voor Magnum Ice Cream Company de hoofdprijs van 500.000 euro aan mediawaarde. De tweede plaats ging naar Fitzroy met Keep your lights on voor ANWB (250.000 euro mediawaarde), gevolgd door Gardeners met Ben je zeker van een meter voor Gamma (100.000 euro mediawaarde).

Prijzen voor zowel commerciële als non-profitcampagnes

Ook in de categorie Non-Profit werden prijzen uitgereikt. Higuita won met Gevoelige inhoud voor Unicef. Fitzroy behaalde de tweede plaats met Guardian Drones voor Wij Eisen de Nacht op. De derde prijs ging naar Kumpany met Solidaridad voor Solidaridad.

De winnaars van de eerste prijs maken nu kans op de internationale Grand Prix, waarbij zij hun campagnes kunnen tonen op toonaangevende Ocean-schermen in andere landen.

Internationale samenwerking versterkt

Dit jaar vond de Digital Creative Competition gelijktijdig plaats in alle Ocean Outdoor-landen. Dat versterkt de internationale samenwerking en biedt een groter platform voor creatieve ideeën binnen de digitale buitenreclame.

Ocean Outdoor benadrukt dat de competitie draait om samenwerking, originaliteit en de kracht van buitenmedia om verhalen tot leven te brengen.

www.oceanoutdoor.com

www.fitzroy.nl


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Marc van Hamelen: Back to branding

22-12-2025 | 12:58:00
Trends en ontwikkelingen zijn vaak cyclisch. Trends uit eerdere tijdperken komen op deze manier vaak weer terug, of op zijn minst echo’s daarvan

ABN Amro: Buitenreclame komt tot bloei in digitale tijdperk

18-12-2025 | 11:09:00
ABN Amro heeft in zijn sectoranalyse gesteld dat digitale buitenreclame een opmerkelijke opmars meemaakt. Schermen duiken op in winkelcentra, bushokjes en treinstations

Ocean Outdoor krijgt DOOH-contract bij Gunwharf Quays

18-12-2025 | 09:56:34
Met het contract breidt het mediabedrijf zijn aanwezigheid uit op belangrijke retail- en vrijetijdslocaties aan de Engelse zuidkust.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Designer (o.a. 3D & Concept)

10-12-2025 | 08:36:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Designer (o.a. 3D & Concept) - Marketing

Dentsu Benelux onderzoekt aandacht en impact van Out of Home

25-11-2025 | 10:23:24
De studie laat zien dat OOH in een tijd van versnipperde aandacht nog steeds een krachtig medium is.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.