HERA United presenteert eerste grote partnerschappen

HERA United, de eerste onafhankelijke Nederlandse profvoetbalclub voor vrouwen, heeft haar eerste strategische partners gepresenteerd. Booking.com sluit zich aan als founding partner, NIKE wordt officiële kledingsponsor, SportCity verlengt de samenwerking vanuit Telstar Vrouwen en VriendenLoterij treedt toe als maatschappelijk partner.

De vier partijen delen dezelfde ambitie: het versnellen van de ontwikkeling van vrouwenvoetbal in Nederland en het vergroten van kansen voor vrouwen en meisjes.

Partnerschappen met brede impact

Natasha ten Cate, Senior Vice President bij Booking.com: "We zijn er trots op dat we onze toewijding aan het ondersteunen van vrouwensport voortzetten door samen te werken met HERA United en hen te helpen hun missie te verwezenlijken om vrouwenvoetbal in de schijnwerpers te zetten en de sport toegankelijker te maken voor meisjes en vrouwen op elk niveau."

Ook SportCity ziet kansen in de samenwerking. Rohit Gulati: "De samenwerking met HERA United gaat verder dan een sponsorcontract. Door dit partnership nu te verlengen en uit te breiden, kunnen we samen met HERA United de lat hoger leggen in het vrouwenvoetbal."

Geert Friebel, Head of Marketing & Partnerships bij VriendenLoterij: "HERA United is opgericht om kansen voor meiden en vrouwen in het voetbal te vergroten. Zowel op topsportniveau als in de breedte met de HERA Foundation. Voor VriendenLoterij een prachtige aanvulling op onze maatschappelijke partnerships in de sport."

Droomstart voor HERA United

Susan van Geenen, algemeen directeur van HERA United: "Bij HERA mag je dromen en het is een droomstart dat wij met ervaren en strategische partners onze ambities mogelijk kunnen maken, bouwen aan een innovatief en inclusief voetballand. Wij zetten samen vrouwenvoetbal in de spotlight, maar het rimpeleffect zal als het aan ons ligt veel verder rijken. In samenwerking met Arne van den Berg en Kiki Klijn - van Leeuwen Boomkamp van Sponsoringbureau zijn dezefantastische partnerships realiteit geworden"


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Lynk & Co mobiliteitspartner van IFFR 2026

30-01-2026 | 15:13:00
Tijdens de Opening Night op 29 januari en gedurende het festival tot en met 8 februari verzorgt het automerk het vervoer van genodigden en talent in Rotterdam.

Heineken lanceert wereldwijd platform Fans Have More Friends

29-01-2026 | 15:04:00
Met het platform zet het merk fandom centraal als manier om mensen met elkaar te verbinden

HERA United en Batavia Stad Fashion Outlet gaan partnership aan

27-01-2026 | 10:24:00
HERA United is een meerjarig partnership aangegaan met Batavia Stad Fashion Outlet.

DSC en Financieel in Topconditie sluiten hoofdsponsordeal

26-01-2026 | 14:46:00
Korfbalvereniging DSC uit Eindhoven verwelkomt Financieel in Topconditie (FIT) als hoofdsponsor.

Unox en Chocomel lanceren juichhandschoenen bij Jumbo

22-01-2026 | 10:56:45
De activatie is bedoeld als concrete vertaling van het partnership met Team Essent naar de winkelvloer.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.