HERA United presenteert eerste grote partnerschappen

HERA United, de eerste onafhankelijke Nederlandse profvoetbalclub voor vrouwen, heeft haar eerste strategische partners gepresenteerd. Booking.com sluit zich aan als founding partner, NIKE wordt officiële kledingsponsor, SportCity verlengt de samenwerking vanuit Telstar Vrouwen en VriendenLoterij treedt toe als maatschappelijk partner.

De vier partijen delen dezelfde ambitie: het versnellen van de ontwikkeling van vrouwenvoetbal in Nederland en het vergroten van kansen voor vrouwen en meisjes.

Partnerschappen met brede impact

Natasha ten Cate, Senior Vice President bij Booking.com: "We zijn er trots op dat we onze toewijding aan het ondersteunen van vrouwensport voortzetten door samen te werken met HERA United en hen te helpen hun missie te verwezenlijken om vrouwenvoetbal in de schijnwerpers te zetten en de sport toegankelijker te maken voor meisjes en vrouwen op elk niveau."

Ook SportCity ziet kansen in de samenwerking. Rohit Gulati: "De samenwerking met HERA United gaat verder dan een sponsorcontract. Door dit partnership nu te verlengen en uit te breiden, kunnen we samen met HERA United de lat hoger leggen in het vrouwenvoetbal."

Geert Friebel, Head of Marketing & Partnerships bij VriendenLoterij: "HERA United is opgericht om kansen voor meiden en vrouwen in het voetbal te vergroten. Zowel op topsportniveau als in de breedte met de HERA Foundation. Voor VriendenLoterij een prachtige aanvulling op onze maatschappelijke partnerships in de sport."

Droomstart voor HERA United

Susan van Geenen, algemeen directeur van HERA United: "Bij HERA mag je dromen en het is een droomstart dat wij met ervaren en strategische partners onze ambities mogelijk kunnen maken, bouwen aan een innovatief en inclusief voetballand. Wij zetten samen vrouwenvoetbal in de spotlight, maar het rimpeleffect zal als het aan ons ligt veel verder rijken. In samenwerking met Arne van den Berg en Kiki Klijn - van Leeuwen Boomkamp van Sponsoringbureau zijn dezefantastische partnerships realiteit geworden"


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

MediaMarkt blijft tot 2030 hoofdsponsor Feyenoord

03-04-2026 | 08:20:00
MediaMarkt en Feyenoord verlengen hun samenwerking tot medio 2030. Het hoofdpartnerschap, dat in april 2024 begon, is opengebroken en voortgezet

Belgische Sponsorship Association van start

31-03-2026 | 09:45:00
Een groep Belgische sponsoringexperts lanceert de Belgian Sponsorship Association (BSA), een initiatief dat de sponsoringsector wil professionaliseren en beter verbinden.

Wilkinson Sword partner van Williams F1 Team

24-03-2026 | 08:42:16
Het Britse mannenverzorgingsmerk wordt Official Men’s Grooming Partner van het Formule 1-team

Lidl wordt nutrition partner van UEFA

20-03-2026 | 12:34:00
Lidl en UEFA gaan een langdurige samenwerking aan gericht op een gezonde leefstijl voor kinderen.

Cheil en Samsung winnen ESA voor ShotControl

16-03-2026 | 14:47:00
Samsung en Cheil Benelux hebben een bronzen European Sponsorship Award gewonnen voor Samsung ShotControl.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.