Heineken introduceert F1-seizoensticket en verlengt partnerschap

Heineken heeft een seizoensticket voor de Formule 1 gepresenteerd en koppelt dat aan een verlenging van het internationale partnership met Formula 1. De brouwer kondigde in São Paulo aan dat het vanaf 2027 opnieuw titelsponsor wordt van de Grand Prix van Brazilië.

Het seizoensticket geeft de houder en een introducee toegang tot alle 24 races op de kalender, inclusief reis en verblijf. De eerste ontvanger is Brandon Burgess, een Formule 1-fan die probeert om in 2025 alle races bij te wonen naast zijn fulltimebaan.

Eerste seizoensticket voor F1-superfan

Max Verstappen, Formule 1-wereldkampioen en ambassadeur van Heineken 0.0: "De Formule 1 heeft enkele van de meest toegewijde fans ter wereld en de energie die zij meenemen, of ze nu langs de baan staan of thuis kijken, is een belangrijk onderdeel van wat deze sport zo bijzonder maakt. Wat Brandon dit seizoen heeft gedaan is indrukwekkend. Hij heeft laten zien hoe groot zijn betrokkenheid is bij de sport en de community eromheen. Het is niet meer dan logisch dat hij het allereerste seizoensticket van Heineken krijgt, zodat hij zijn passie kan blijven delen en van de sport kan genieten met zoveel mogelijk verschillende mensen."

Verlengd partnership en fanbeleving

Na bijna 10 jaar samenwerking hebben Heineken en Formula 1 een meerjarige verlenging van het partnership afgesproken, met extra titelsponsorschappen voor races in Brazilië, Madrid en Silverstone en verlengingen in China en Las Vegas.

Dolf van den Brink, CEO en voorzitter van de raad van bestuur van Heineken: "Na bijna tien jaar waarin we samen fanbelevingen hebben gecreëerd, ben ik erg blij dat we onze samenwerking met Formula 1 verlengen en uitbreiden. Dit nieuwe hoofdstuk gaat over meer dan sponsoring: het draait om verbinding met fans, het creëren van bijzondere ervaringen en het vieren van de wereldwijde F1-fancommunity. We kijken ernaar uit om meer fan-first activaties te realiseren en de energie rond de Formule 1, op én naast de baan, te laten zien."

Binnen de verlengde samenwerking zetten Heineken en Formula 1 in op Fanzones presented by Heineken 0.0, activaties in F1 Arcades, racevertoningen en digitale engagement. Heineken gebruikt het F1-platform bovendien om verantwoord drinken te promoten, met Heineken 0.0 als belangrijk onderdeel.

Heineken zal in 2026 via F1 Unlocked nog een fan de kans geven om het seizoensticket te winnen.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public start Joe Live met Marcel Surendonk

06-10-2025 | 00:15:00
Het bureau richt zich op sponsoring en activaties van live events zoals festivals en sportevenementen.

Radio 538 tot 2028 radiopartner KNVB

12-09-2025 | 00:43:00
De KNVB en Talpa Network hebben hun partnerschap verlengd tot 30 juni 2028

HERA United presenteert eerste grote partnerschappen

10-09-2025 | 13:50:00
Booking.com, NIKE, SportCity en VriendenLoterij worden de eerste strategische partners van HERA United

Lidl verlengt sponsoring UEFA Europa en Conference League

02-09-2025 | 16:00:47
De supermarktketen was in 2024/25 de meest zichtbare sponsor, blijkt uit cijfers van Nielsen Sports.

Claudia Sampaio en Yvonne de Liefde naar Nederlandse Loterij

27-08-2025 | 09:55:58
Sampaio start per 1 september als Director Retail en komt over van Coca-Cola Europacific Partners
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.