Heineken bedankt horecaondernemers met Thankswagen

Heineken reed het hele land door om vijf horecaondernemers te verrassen. Speciaal voor deze gelegenheid is een tankwagen met bijna 1000 liter bier omgedoopt tot Thankswagen.

De gepersonaliseerde prijs op wielen stopte voor de deur van vijf horecaondernemers die gebruikmaken van de online bestelplatforms van Heineken Horeca voor hun drankbestellingen. De vijf winnaars uit Heerenveen, Enkhuizen, Katwijk, Luttenberg en Lienden, werden op maandag 18 december en dinsdag 19 december verrast door een tankwagen met hun eigen naam erop. De horecaondernemers wonnen allemaal de inhoud van de wagen. De activatie is een initiatief van de horecatak van de bierbrouwer.

Online bestellen

Pieter Vissers, horecadirecteur bij Heineken: “Sinds de lancering van de platformen in 2021 bestellen steeds meer horecapartners van ons hun bier online. Op dit moment geldt dit al voor 93 procent van de bestellingen. We streven naar een toekomst waarbij 97 procent van de bestellingen online plaatsvinden.”

Erik Houtenbos van Café In den Blauwen Bock uit Katwijk: “Het gebeurt niet elke dag dat er een tankwagen met je eigen naam op de stoep staat! We bestellen al jaren bij Heineken, en sinds enige tijd doen we dit online. Dat vinden we erg prettig zo, het verloopt soepel allemaal. Heel bijzonder dat we nu op deze manier worden bedankt voor onze loyaliteit.”

www.heinekennederland.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Nederlanders geven gezondheid opnieuw een 7,1

13-01-2026 | 10:10:50
Nederlanders beoordelen hun algehele gezondheid gemiddeld met een 7,1, vrijwel gelijk aan vorig jaar. Die stabiele score maskeert dat mentale gezondheid

Grote Pers en PR Onderzoek toont kloof in vertrouwen

13-01-2026 | 10:02:00
Persberichten blijven een belangrijke rol spelen in het werk van journalisten, maar contact en vertrouwen tussen pers en PR vragen aandacht.

Pers en PR Onderzoek toont spanningen tussen pers en PR

12-01-2026 | 11:26:17
Relevantie, vertrouwen en timing bepalen steeds vaker of een bericht wordt opgepakt.

Wanneer meer meten juist minder duidelijk maakt

08-01-2026 | 10:30:00
Er staat een dashboard klaar met cijfers over bereik, clicks en conversies. Toch blijft de hoofdvraag hangen: wat moet je nu doen?

Serviceproviders laten groeiende cybersecuritymarkt liggen

08-01-2026 | 09:07:54
Slechts 18 procent rekent deze dienstverlening tot de kernactiviteiten, terwijl een groot deel van de markt onbenut blijft


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

PLUS brengt voetbalplaatjes terug met campagne van INDIE

13-01-2026 | 11:28:00
PLUS haakt opnieuw aan bij de populariteit van voetbalplaatjes. Na een afwezigheid van 4 jaar keert de spaaractie terug in de winkels

Ajax en ABN AMRO zetten in op zelfvertrouwen en sport

13-01-2026 | 10:23:00
Ajax Vrouwen en ABN AMRO hebben binnen hun partnership Find Your Inner Power gelanceerd. Het initiatief richt zich op jonge vrouwen.

[Vacatures] Draft Digital zoekt een Media Operations Specialist

13-01-2026 | 09:59:00
Draft Digital is per direct op zoek naar Media Operations Specialist

CMO’s zetten in op relevantie, social SEO en creators

13-01-2026 | 09:51:00
Merken die begrijpen wat er leeft bij hun doelgroep en aansluiten bij dagelijkse, relevante gesprekken bouwen sterkere relaties op met online communities.

[Vacatures] Draft Digital zoekt een Head of Performance

13-01-2026 | 09:42:00
Draft Digital is per direct op zoek naar Head of Performance
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.