Heineken bedankt horecaondernemers met Thankswagen

Heineken reed het hele land door om vijf horecaondernemers te verrassen. Speciaal voor deze gelegenheid is een tankwagen met bijna 1000 liter bier omgedoopt tot Thankswagen.

De gepersonaliseerde prijs op wielen stopte voor de deur van vijf horecaondernemers die gebruikmaken van de online bestelplatforms van Heineken Horeca voor hun drankbestellingen. De vijf winnaars uit Heerenveen, Enkhuizen, Katwijk, Luttenberg en Lienden, werden op maandag 18 december en dinsdag 19 december verrast door een tankwagen met hun eigen naam erop. De horecaondernemers wonnen allemaal de inhoud van de wagen. De activatie is een initiatief van de horecatak van de bierbrouwer.

Online bestellen

Pieter Vissers, horecadirecteur bij Heineken: “Sinds de lancering van de platformen in 2021 bestellen steeds meer horecapartners van ons hun bier online. Op dit moment geldt dit al voor 93 procent van de bestellingen. We streven naar een toekomst waarbij 97 procent van de bestellingen online plaatsvinden.”

Erik Houtenbos van Café In den Blauwen Bock uit Katwijk: “Het gebeurt niet elke dag dat er een tankwagen met je eigen naam op de stoep staat! We bestellen al jaren bij Heineken, en sinds enige tijd doen we dit online. Dat vinden we erg prettig zo, het verloopt soepel allemaal. Heel bijzonder dat we nu op deze manier worden bedankt voor onze loyaliteit.”

www.heinekennederland.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Christel Gerssen keert terug bij TEAM LEWIS

18-05-2026 | 11:03:54
In haar rol richt zij zich onder meer op influencermarketing en creatorcampagnes voor merken.

GTIA: AI vergroot druk op tech-partners

13-05-2026 | 09:53:00
Slechts 19 procent van de IT service providers kwalificeert zich als AI-driven: organisaties met formeel AI-leiderschap

Foodmaker breidt uit naar 700 Jumbo-winkels

12-05-2026 | 10:09:00
De introductiecampagne en PR zijn verzorgd door Numen. Topschaatsers Kjeld Nuis en Joy Beune zijn het gezicht van de landelijke uitrol.

Remi Kuchler: PR draait steeds meer om geloofwaardigheid

11-05-2026 | 16:01:00
We spreken hem over PR, positionering, media en de invloed van AI op communicatie.

ACE PR wint Center Parcs pitch

11-05-2026 | 08:36:00
De samenwerking volgde op een pitchtraject in maart en richt zich op het versterken van de positie van Center Parcs als lifestylemerk


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Storyboard Agency ontwikkelt WK-campagne voor Rexona

18-05-2026 | 12:42:00
In de campagne onthult het merk dat de veelbesproken celebration van de voetballer onderdeel blijkt van een verborgen Rexona-boodschap.

DCVF ontwikkelt campagne voor edding 3000

18-05-2026 | 12:26:09
De campagne roept consumenten op om creatief aan de slag te gaan met alledaagse objecten als canvas.

[Vacatures] Alfred zoekt een Social Media Manager Benelux (Unilever)

18-05-2026 | 11:14:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Social Media Manager Benelux (Unilever) - Full-time · Rotterdam. Wekelijkse dag in Amsterdam

Hein Strijker: The sky is the limit in Rotterdam

18-05-2026 | 10:13:00
Marketing Report is op 29 mei in Rotterdam voor Agency at Night. Tijdens dit event openen 51 bureaus hun deuren voor jong talent en andere nieuwsgierigen

Lot of Happiness zet goede doelen centraal in campagne

18-05-2026 | 09:46:59
De boodschap van de campagne is dat deelnemers misschien niet altijd zelf winnen, maar dat een gekozen goed doel altijd profiteert
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.