Heineken bedankt horecaondernemers met Thankswagen
Heineken reed het hele land door om vijf horecaondernemers te verrassen. Speciaal voor deze gelegenheid is een tankwagen met bijna 1000 liter bier omgedoopt tot Thankswagen.
De gepersonaliseerde prijs op wielen stopte voor de deur van vijf horecaondernemers die gebruikmaken van de online bestelplatforms van Heineken Horeca voor hun drankbestellingen. De vijf winnaars uit Heerenveen, Enkhuizen, Katwijk, Luttenberg en Lienden, werden op maandag 18 december en dinsdag 19 december verrast door een tankwagen met hun eigen naam erop. De horecaondernemers wonnen allemaal de inhoud van de wagen. De activatie is een initiatief van de horecatak van de bierbrouwer.
Online bestellen
Pieter Vissers, horecadirecteur bij Heineken: “Sinds de lancering van de platformen in 2021 bestellen steeds meer horecapartners van ons hun bier online. Op dit moment geldt dit al voor 93 procent van de bestellingen. We streven naar een toekomst waarbij 97 procent van de bestellingen online plaatsvinden.”
Erik Houtenbos van Café In den Blauwen Bock uit Katwijk: “Het gebeurt niet elke dag dat er een tankwagen met je eigen naam op de stoep staat! We bestellen al jaren bij Heineken, en sinds enige tijd doen we dit online. Dat vinden we erg prettig zo, het verloopt soepel allemaal. Heel bijzonder dat we nu op deze manier worden bedankt voor onze loyaliteit.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacancy] TEAM LEWIS has a position for Associate Director Investor Relations
[Vacatures] TEAM LEWIS zoekt een HR Adviseur Benelux
Numen lanceert training voor strategische woordvoering
Travolta start met Shell Recharge bij 45 snelladers
Anouk Born junior PR-adviseur En Serio
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
[Vacatures] Alfred zoekt een Content Creative / Content Creator
[Vacatures] ACT.agency zoekt een Account/Projectmanager
[Vacatures] ACT.agency zoekt een Junior Account/Projectmanager
Alexander Cha’ban: Creativiteit zonder hokjes
House of Communication versterkt cultuur en client leadership
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert