
Havas Media wint pitch Cooper Consumer Health
Havas Media heeft de pitch op Cooper Consumer Health gewonnen. Het zelfzorggeneesmiddelen- en gezondheidsproductenconcern (voorheen: Vemedia/Imgroma) heeft de visie empowering healthier living en past daarmee in het health portfolio van Havas. De campagnes van bekende merken zoals Valdispert, Roter en Shiepz draaien al volop.
Judith Grift, Communications Director Havas Media: "We zijn super trots op de nieuwe samenwerking met Cooper. Te meer omdat mensen zelf kunnen zorgen voor hun gezondheid door de toegankelijke zelfzorgproducten. Dat geeft betekenis aan ons werk en aan onze samenwerking. En dit sluit perfect op de visie van Havas om Meaningful Brands te creëren."
Frederique Holdert, Marketing Director Cooper Consumer Health: "Wij zijn erg enthousiast over de nieuwe samenwerking met Havas Media. Een partnership met een professioneel mediabedrijf als Havas dat bovendien veel kennis heeft op het gebied van Health, is een perfecte match. Havas Media is voor Cooper Consumer Health in alle landen de nieuwe media partner wat nog meer voordelen in allerlei opzichten brengt."
Media inzet is in Nederland televisie en digital, met latere uitbreiding in het verschiet. Internationaal worden merken als Valdispert, Mag2, Vitascorbol, Oenobiol, Lashilé en Excilor pan-Europees opgepakt in onder andere Italië, België, Spanje, Portugal, Frankrijk en Duitsland. De partijen geven aan dat de pitch met name is gewonnen op de diepere ervaring die Havas Media heeft in zowel de healthcare categorie als de zelfzorggeneesmiddelen sector.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
BBC kiest opnieuw voor Havas bij mediaplanning en -inkoop
Havas Media UK lanceert AI-tool voor merkzichtbaarheid
Havas: omzet- en resultaatgroei in eerste helft 2025
Havas wil sneller AI-gedreven organisatie worden
Havas Media: Vertrouwen herstellen met bewijs en experts
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Chris Oomen introduceert Christian Alexander parfums
Burger King zet Gordon Ramsay buitenspel in campagne
[Vacatures] Mediahuis zoekt een Audio Campaign Producer
DEPT en Univé lanceren Pas-op-Pop campagne in woonwijken
[Vacancy] Kinesso has a position for Programmatic Campaign Manager - Nike account
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen