Havas Lemz ontwikkelt digitale campagne voor Pearle

Pearle heeft samen met Havas Lemz een digitale campagne ontwikkeld bestaande uit een serie korte video's met de boodschap: Bij iconische momenten hoort een iconische bril; zo maak je het helemaal jouw moment. De campagne richt zich op mensen tussen de 18 en 35 jaar. Pearle wil hiermee laten zien dat ze een breed assortiment aan brillen bieden, waarmee de doelgroep zich kan uiten op de manier die bij hen past.

Jannes Boon, strateeg bij Havas Lemz: “Als je jong bent, ben je bovengemiddeld veel bezig met wie je bent en wie je wilt zijn. Veel jonge mensen zijn zoekende in hoe ze hun identiteit uitdragen en hoe ver ze daarin kunnen gaan: er wel een beetje tussenuit springen, maar niet buiten de boot vallen. Ze spelen ermee, proberen dingen uit en ontdekken zo wat bij hen past.” 

Harrolf Staal en Tom Hoefnagels, Creatieven bij Havas Lemz: “In de nieuwe ‘Iconic’ campagne maken we opvallende 'iconische' momenten, waarin mensen zich op eigen wijze uiten, nóg iconischer. Van een pony knippen in de vorm van een bril tot fileparkeren met een trekker, midden in de stad. Met een zichtoplossing van Pearle maak je het helemaal jouw moment. Iconic!”  

De campagne is te zien op social kanalen, YouTube en Connected TV. Ook wordt er gebruik gemaakt van een retargeting-laag. In deze laag ligt de nadruk op de voordelen van het Pearle Bril Plan.  

www.havas.com

www.pearle.nl

Credits:  

Klant: Pearle Opticiens | Verantwoordelijk bij klant: Giulia Rosetti, Ingrid De Jong, Maud Olieslagers, Jacobine Van Der Schoot-Lexmond, Bernadette Smit, Dominique De Vogelaere | Bureau: Havas Lemz | Productiehuis: CZAR Disko | Producer: Mario Karner | Media: Wavemaker  

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.

Bever en Havas Lemz lanceren campagne tegen zitgedrag

16-02-2026 | 13:58:16
Havas Lemz ontwikkelt voor Bever de campagne Bever laat je niet zitten.

Remco Marinus: Een idee met een gat erin

06-02-2026 | 11:25:23
Adverteerders zoeken resultaat.
Snel. Zonder gedoe. Met een creatief idee dat je mediacentjes harder laat renderen.

Havas Media ziet veranderende familierelaties bij Prosumers

18-12-2025 | 09:21:37
Levensomstandigheden worden voor 7 van de 10 mensen wereldwijd onzekerder. Dat leidt tot veranderingen in de samenleving en in familiebanden


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hartstichting kiest Happy Horizon voor merk en campagne

04-03-2026 | 11:13:00
Met de samenwerking wil de organisatie de urgentie van hart- en vaatziekten sterker onder de aandacht brengen in Nederland.

Dentsu Creative geeft Branding practice driekoppige leiding

04-03-2026 | 10:09:00
Onder hun leiding legt het bureau de nadruk op zogeheten brand worlds: merkwerelden die verder gaan dan een visuele identitei

Richard Smoorenburg: Q1 gaat lekker! Of toch niet?

04-03-2026 | 09:35:00
Q1 is als vanouds begonnen. De telefoons staan roodgloeiend, de pitch-aanvragen vliegen je om de oren en de buzz in de markt is voelbaar

Tom Dorresteijn start als zelfstandig strategisch adviseur

04-03-2026 | 08:53:53
Hij blijft daarnaast parttime verbonden aan Studio Dumbar/DEPT als partner en strategisch adviseur van het managementteam en opdrachtgevers.

[Vacatures] Megawatt zoekt een 3D Experience Designer

04-03-2026 | 08:32:00
Megawatt is per direct op zoek naar 3D Experience Designer
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.