Happy Horizon sponsor van CMOtalk op BNR

Creative digital agency Happy Horizon kondigt aan dat het de nieuwe sponsor is van het BNR-programma ‘CMOtalk’. De keuze voor CMOtalk komt voort uit de gemeenschappelijke doelgroep en relevante content die Happy Horizon terugziet bij het programma. 

Walter van de Wege, CEO van Happy Horizon: "We kennen BNR natuurlijk allemaal als platform met een zeer gericht en betrokken publiek. En het specifieke domein waarop het programma ‘CMOtalk’ zich begeeft, is een domein waaraan wij ons als digital agency maar al te graag verbinden: met inhoud inspireren op het gebied van digital marketing. Om vervolgens vanuit die inspiratie en inzichten over te gaan tot actie om je business te laten groeien. Door aanwezig te zijn op BNR, een gerenommeerd medium voor professionals en beslissers in ons vakgebied, versterken we onze positie en vergroten we onze zichtbaarheid als Happy Horizon."

Multimediaal umfeld via BNR en FD Mediagroep

Het sponsorship met BNR/FD Mediagroep bestaat verder uit structurele zichtbaarheid in Het Financieele Dagblad en diverse andere online- en print-uitingen.

Marc Adriani, hoofdredacteur van BNR Nieuwsradio: "Marketing is voor ieder bedrijf een essentieel onderdeel, een podcast en radioprogramma over dat onderwerp mag dan ook echt niet ontbreken bij BNR. Marketeer en presentator Klaas Weima weet iedere keer weer relevante gesprekken te voeren met CMO’s van toonaangevende bedrijven. We zijn dan ook heel blij dat Happy Horizon zich verbindt aan CMOtalk."

Happy Horizon verbindt zich als sponsor voor 2 jaar aan CMOtalk.

www.happyhorizon.com

www.bnr.nl

Lees ook:

Happy Horizon lanceert AI Optimizer voor AI-vindbaarheid

16-12-2025 | 10:57:19
Een geïntegreerde dienst die organisaties helpt vindbaar en relevant te blijven in de snel veranderende wereld van AI-gedreven zoekresultaten.

Happy Horizon ontwikkelt digitaal platform fietsfabrikant vanRaam

09-12-2025 | 12:44:00
De bureaugroep ontwikkelt onder meer een productconfigurator, een dealerportaal en een onderdelenwebshop

Charley Peereboom Business Lead bij Happy Horizon

06-11-2025 | 09:00:00
Charley Peereboom is gestart als Business Lead Commercie Brand, Content & PR bij Happy Horizon.

Happy Horizon wint pitch van Tricorp Workwear

30-10-2025 | 15:38:12
De samenwerking is gericht op het realiseren van de internationale groeidoelstellingen van het merk.

Twaalf awards voor Happy Horizon bij Digital Impact Awards

20-10-2025 | 15:50:11
De Nederlandse bureaugroep, met in totaal twaalf nominaties, wist ze allemaal te verzilveren.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.