GTIA schakelt Serviceplan Amsterdam in voor PR in Benelux

De Global Technology Industry Association (GTIA) heeft Serviceplan Amsterdam geselecteerd als PR-partner voor de Benelux. De samenwerking richt zich op het vergroten van de zichtbaarheid en autoriteit van GTIA in de regio, met behulp van een strategische PR-aanpak.

GTIA is een internationale non-profitorganisatie die bedrijven en professionals in de IT-sector ondersteunt en met elkaar verbindt. De organisatie is actief als onafhankelijke ledencommunity binnen het wereldwijde IT-kanaal.

Focus op zichtbaarheid en groei in Benelux

Serviceplan Amsterdam ontwikkelt voor GTIA een strategie die onder meer gericht is op het versterken van de community, consistente communicatie via vakmedia en nieuwsplatforms, en het vergroten van het webverkeer en ledenbestand via digitale campagnes.

Pim van Houten, PR Director bij Serviceplan Amsterdam: "GTIA speelt een essentiële rol in het verbinden van het internationale IT-kanaal en biedt leden een waardevol platform voor kennisdeling en innovatie. We zijn trots dat GTIA ons het vertrouwen heeft gegeven om hun PR-strategie in de Benelux vorm te geven. Met een mix van traditionele en creatieve PR-aanpakken dragen we graag bij aan het versterken van hun merk en vergroten van hun impact in de regio."

Internationale organisatie richt zich op lokale groei

GTIA vertegenwoordigt wereldwijd tienduizenden professionals van ruim tweeduizend organisaties, waaronder managed serviceproviders, vendoren en distributeurs. De samenwerking met Serviceplan Amsterdam is een stap in de verdere groei van de organisatie in de Benelux.

Katrin Giza, manager van de GTIA Benelux-community: "GTIA blijft toegewijd aan haar missie: het ondersteunen van onze leden door waardevolle voordelen, betrouwbare bronnen en netwerkmogelijkheden te bieden. Internationaal vertegenwoordigt GTIA tienduizenden professionals van meer dan tweeduizend MSP's, solution providers, vendoren, distributeurs en andere bedrijven binnen het kanaal. We kijken ernaar uit om onze groei in de Benelux voort te zetten met hulp van Serviceplan Amsterdam."

www.serviceplan.amsterdam

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

House of Communication versterkt cultuur en client leadership

12-03-2026 | 15:51:00
House of Communication Amsterdam versterkt zijn organisatie met twee strategische aanstellingen

WARC Creative 100: LePub en Serviceplan bovenaan

10-03-2026 | 15:12:26
WARC heeft de 2026-editie van de Creative 100 gepubliceerd, de wereldwijde ranglijst van meest bekroonde campagnes en bedrijven op het gebied van creativiteit.

Serviceplan Amsterdam ontwikkelt lokale Clipper-campagne

10-03-2026 | 10:01:00
Met een scherpere tone of voice en een lokale vertaling moet de campagne het merk laten opvallen in de Nederlandse theecategorie.

Lorenzo Sorce: Transparantie is cruciaal in MLM

02-03-2026 | 12:09:00
Multilevel marketing roept al jaren discussie op. Toch wordt het model wereldwijd al decennia toegepast.

MIE’26 gemist? Dit zijn de belangrijkste inzichten

17-02-2026 | 16:37:00
Mediaplus over de belangrijkste inzichten van MIE’26 en de prioriteiten voor data, AI en merkstrategie


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Michael van Kerkwijk: Creatie is niet waar AI het verschil maakt

25-03-2026 | 15:52:37
Michael van Kerkwijk is owner van de Comet Group

N=5 ontwikkelt Sleep Scan campagne voor Auping

25-03-2026 | 15:35:00
Auping lanceert een campagne rond de Sleep Scan™, ontwikkeld door N=5. In de campagne staat het matras op maat centraal

RA*W en Crocodile starten Short Form Challenge

25-03-2026 | 15:23:00
RA*W en Crocodile Agency lanceren samen de Short Form Challenge, een competitie voor startend creatief talent.

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Pitch Greenchoice: Alfred wint creatief account

25-03-2026 | 08:00:00
Creatief bureau Alfred wint als creatief bureau de pitch die energieleverancier GreenChoice heeft uitgezet. Naast Alfred deden ook Gardeners en Natwerk mee aan de pitch
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.