Floor Hoogers: Markteffect in de race voor data-award

Marketing Report sprak in Amsterdam met Floor Hoogers, manager marketing bij Markteffect. Het interview vond plaats op het Amsterdamse kantoor aan de Herengracht, één van de twee locaties van het onderzoeks- en databureau. De aanleiding: Markteffect is genomineerd voor de prijs Data & Insights Bureau van het Jaar.

Markteffect is onderdeel van de Relevance Groep en telt in totaal ongeveer driehonderd medewerkers, verdeeld over Nederland, Duitsland en Zwitserland. Het bureau heeft zijn hoofdkantoor in Eindhoven en een vestiging in Amsterdam. Floor Hoogers werkt voornamelijk in Eindhoven, maar bezoekt regelmatig de hoofdstad.

Transitie van onderzoeksbureau naar datapartner

Floor Hoogers: "Wij zijn Your Data en Insights-partner. De onderzoekswereld verandert snel en wij bewegen daarin mee. Het gaat tegenwoordig om het combineren van actieve data uit onderzoek en passieve data uit bijvoorbeeld CRM-systemen. Die combinatie levert waardevolle inzichten op voor marketing- en salesstrategieën."

Markteffect werkt voor uiteenlopende sectoren, waaronder onderwijs, retail, FMCG, sport, leisure en finance. Hoogers noemt de langdurige samenwerking met klanten als een belangrijk uitgangspunt: "We streven naar relaties die verder gaan dan het leveren van losse onderzoeken."

Groei en internationale samenwerking

Het bureau werkt met circa 120 mensen in Nederland en is onderdeel van de Relevance Groep. Die groep bestaat verder uit drie Duitse bureaus en één Zwitsers bureau, met het hoofdkantoor in Hamburg. Samen vormen zij een netwerk van data- en onderzoeksprofessionals binnen Europa.

Voorbeelden van langdurige klantrelaties zijn PostNL, Nationale-Nederlanden en diverse voetbalclubs. Floor Hoogers: "We doen veel in de sportsector en zijn onder meer langdurig partner van PSV. Dergelijke samenwerkingen geven ons de ruimte om echt impact te maken."

Verwachtingsvol richting de uitreiking

De nominatie voor Data & Insights Bureau van het Jaar ziet Markteffect als een erkenning voor het werk dat wordt verzet. Hoogers: "We zitten nu in de top drie. We hopen natuurlijk te winnen, maar alleen al bij de drie beste bureaus van Nederland horen is een eer op zich."

De winnaar wordt bekendgemaakt op 26 juni.

www.markteffect.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Markteffect wint voor de twaalfde keer FD Gazellen Award

16-10-2025 | 11:24:00
De prijs onderstreept de voortdurende ontwikkeling van Markteffect als toonaangevende speler in de onderzoeks- en insightsbranche.

Onderzoek Markteffect: Bereidheid tot kleiner en verder wonen

14-10-2025 | 09:04:00
Marktonderzoeksbureau Markteffect onderzocht hoe ver mensen willen gaan als zij binnen een jaar dringend een woning moeten vinden.

[Vacatures] Markteffect zoekt een Senior Client Consultant

13-10-2025 | 09:52:00
Markteffect is per direct op zoek naar een Senior Client Consultant - Eindhoven

[Vacatures] Markteffect zoekt een Medior Client Consultant

13-10-2025 | 09:43:00
Markteffect is per direct op zoek naar een Medior Client Consultant - Eindhoven

Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding

03-10-2025 | 11:27:00
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 85 procent van de Nederlanders zich (bijna) nooit zorgen maakt om zelf risico te lopen op ondervoeding.

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Genomineerden Gouden Loeki Q3 zijn bekend

03-11-2025 | 10:27:00
Kruidvat is twee keer genomineerd met campagnes rond duurzaamheid en beauty. Ook de commercial van de Politie en Omroep MAX springt in het oog

Intertoys viert Sinterklaas met grote speelgoedavonturen

03-11-2025 | 10:17:00
De commercial en de socialcampagne zijn ontwikkeld met socialmedia-agency Modern Citizens en digital activatiebureau Engaged.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Social Media Manager

03-11-2025 | 08:03:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Social Media Manager - Full-time / Part-time · Amsterdam

[Vacatures] Brand Builders zoekt een Projectmanager

03-11-2025 | 07:39:00
Brand Builders is per direct op zoek naar Projectmanager

NCTV en Havas Lemz lanceren campagne Denk vooruit

03-11-2025 | 06:00:00
Consumenten worden zelfstandiger, terwijl hun vertrouwen in merken verder afneemt. De winnaars zijn volgens Havas de merken die dynamic adaptability tonen
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.