Fitzroy ontwikkelt gamingcampagne voor ANWB Private Lease

ANWB Private Lease is de digitale wereld van Gran Turismo 7 ingedoken met hun Private Lease-modellen. Door gebruik te maken van de custom design tool binnen de game (Livery Editor), kunnen gamers racen met acht modellen uit het Private Lease-aanbod van de ANWB.

Als onderdeel van de ANWB Private Lease-campagne, Standaard het meest complete private lease pakket, is ervoor gekozen om naast de gebruikelijke media actief de doelgroep op te zoeken. De integratie van ANWB Private Lease in Gran Turismo 7 is een  stap in adverteren voor de ANWB, waarbij de potentie van digitale platforms (gaming) wordt benut om een meeslepende en interactieve merkervaring te creëren.
Dit wordt mogelijk gemaakt door de custom design functie in de game, waarmee ANWB in samenwerking met reclamebureau Fitzroy 8 modellen (Tesla 3, Tesla S, BMW 2, BMW 3, Fiat 500, Golf, Polo en Mazda 3) die beschikbaar zijn voor lease heeft omgetoverd tot opvallende in-game 'advertenties' op wielen.

Samenwerking met de nummer 1 GT World Series

Voor de officiële aftrap nam e-racer Kaj de Bruin (Nr.1 Nederland, GT World Series) plaats achter het digitale stuur om voor het eerst met deze Private Lease modellen te racen. Hij deelde dit via zijn YouTube Livestream met de rest van de wereld. Ook zal Maxime MXM (E-racer, content creator, 250.000 followers) binnenkort te zien zijn in de ANWB Private Lease-modellen.

Regina Charité-Glasbergen, Campagne Marketeer ANWB: "We zijn van mening dat digitale platforms een geweldige manier zijn om interactieve merkervaringen te creëren. Door virtuele auto's om te zetten in rijdende advertenties, kunnen we een nieuwe generatie consumenten bereiken en aanspreken op een manier die zowel vermakelijk als informatief is. Trots ook op de samenwerkingen en de manier waarop wij deze actie hebben kunnen opzetten."

ANWB Private Lease cup

Op donderdag 30 mei lanceert ANWB i.s.m. Gamekings de ANWB Private Lease Cup. In een avondvullende uitzending duiken Koos en Skate samen met bekende e-racers in de wereld van ANWB Private Lease.

Marlon von Franquemont-Koster, Creative Director Fitzroy: "Naast de gebruikelijke kanalen om de nieuwe ANWB Private Lease campagne te lanceren, hebben we samen met de ANWB ook andere manieren ingezet om in contact te komen met de doelgroep. Van boeiende in-game ervaringen tot doelgerichte branded content, waarbij interactie en entertainment centraal staan. Het platform biedt mogelijkheden voor verdere ontwikkelingen en we kijken ernaar uit om dit samen met ANWB verder te verkennen.”

Martijn Schuijff, Directeur Acquisitie ANWB: "We zijn altijd op zoek naar nieuwe innovatieve manieren om de doelgroep te bereiken. De game-wereld heeft zich in de laatste jaren enorm ontwikkeld naar een plek waar veel mensen samenkomen. Dat maakt ze een serieuze partner in het uitrollen van je boodschap en een platform waar je als bedrijf zeker aanwezig wilt zijn."

www.fitzroy.nl

www.anwb.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Fitzroy creatief bureau Corendon: afscheid Cor en Don,

25-11-2025 | 20:55:00
Corendon heeft na een pitch die in september 2025 was uitgeschreven, Fitzroy als creatief bureau verkozen

Happiness Amsterdam en Fitzroy winnen bij ADCE

24-11-2025 | 09:58:00
Tijdens de 34e editie van de ADCE Awards in Barcelona zijn twee Nederlandse bureaus in de prijzen gevallen.

Fitzroy maakt VGZ-campagne over vooruitkijken in zorg

10-11-2025 | 08:54:00
In de campagne staat ambassadeur zorgvernieuwing Eva Eikhout centraal. In beeld wordt de wereld om haar heen letterlijk opgebouwd

Higuita en Fitzroy vallen in de prijzen bij Ocean Outdoor

17-10-2025 | 11:05:00
Tijdens een feestelijke awardshow in The Loft in Amsterdam heeft Ocean Outdoor de winnaars van de Digital Creative Competition 2025 bekendgemaakt

Fitzroy en Draft Digital bouwen aan merk Overstappen.nl

13-10-2025 | 12:00:00
Met een always-on tv-campagne via STER, gericht op een breed publiek van dertig tot zestig jaar, wil Overstappen.nl gestaag bereik en herkenning opbouwen.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank

15-12-2025 | 16:13:14
Centraal staat de rol die de bank speelt op dagelijkse momenten die voor klanten van belang zijn.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne

15-12-2025 | 11:27:00
NOISE maakt onderdeel uit van het Only-netwerk en bestaat deze maand 20 jaar.

[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent

15-12-2025 | 09:23:00
Key Agency is per direct op zoek naar een Community Manager / Webcare Agent - 5-15 uur per week - Remote

Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen

15-12-2025 | 09:20:00
De campagne stelt de menselijke waarde van zorg centraal en toont het dagelijks werk van zorgmedewerkers van dichtbij.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.