Fitzroy maakt merkcampagne voor Prominent

Bureau Fitzroy maakt de merkcampagne voor het merk Prominent, het bedrijf in relaxstoelen en banken. Het bedrijf bestaat meer dan 25 jaar en heeft veertig winkels door het hele land. In de campagne wil Fitzroy de servicegericht van Prominent extra kracht bijzetten.

Erik Warnaar, CMO Prominent: "We hebben gekozen voor Fitzroy omdat zij verder denken dan alleen een nieuwe tv-commercial. Nu hebben wij een merkconstruct dat volledig full-funnel wordt uitgerold. Passend binnen de rol van elk kanaal. Waarmee we onze service in de punt kunnen zetten, zonder dat onze producten op de achtergrond komen. We zetten met deze merkcampagne onze zitexperts centraal in onze winkels, laten zien dat onze producten naar eigen smaak en maat samengesteld kunnen worden. Want dat weten heel veel mensen gewoon nog niet." 

Jur Baart, oprichter Fitzroy: "Voor deze klant hebben we wederom gewerkt met onze Distinctive Brand Asset-filosofie. We hebben een team van zitexperts en we hebben de identiteit nu ook full-funnelproof gemaakt. En subtiel laten we relax terugkomen in een eigen gemaakte titelsong van Maryn Charlie met een link naar de categorie relaxstoelen. Zo willen we dat het merk Prominent nog meer wordt verankerd in het hoofd van meer mensen en het bezoek aan de winkels en de website verder verhogen." 

De commercial is geregisseerd door Blue Ter Burg van Tebbernekkel en is vanaf deze week te zien op televisie. De campagne wordt verder uitgerold in print, radio, online advertising  en via de sociale kanalen van Prominent.

www.fitzroy.nl

Anne-Marie Twigge: Meer betekenis in een gebroken wereld

29-09-2025 | 13:02:15
Volgens Ipsos Global Trends 2025 daalde het optimisme over "jij en je familie" in één jaar met zeven punten.

Jur Baart: Zonder juniors hebben we straks geen seniors meer

25-09-2025 | 11:53:00
Ons vak zit in een stormachtige periode waarbij het steeds lastiger wordt voor net afgestudeerden om te starten bij een creatief strategisch bureau

Chris Oomen introduceert Christian Alexander parfums

11-09-2025 | 11:22:00
De Nederlandse ondernemer Chris Oomen presenteert een internationale parfumlijn onder de merknaam Christian Alexander

Jur Baart: Het ideale bureau

11-09-2025 | 10:16:31
Het ideale bureau bestaat niet. Maar als je nu bezig bent om je bureau te transformeren dan zou ik echt die twee assen gaan embedden in je bureau

Fitzroy: spel groeit uit tot kern van merkbeleving

01-09-2025 | 06:26:51
In een wereld vol prikkels en notificaties verlangen consumenten echter naar diepere verbinding en een gevoel van belonging.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Nutricia start campagne tegen dreiging ondervoeding

03-10-2025 | 11:27:00
Uit onderzoek van Markteffect blijkt dat 85 procent van de Nederlanders zich (bijna) nooit zorgen maakt om zelf risico te lopen op ondervoeding.

Bob Koigi: Merken profileren zich als wereldwijde probleemoplossers

03-10-2025 | 11:10:58
Wereldwijde uitdagingen zijn te groot voor overheden of NGO’s om alleen aan te pakken. Steeds vaker stappen grote merken in dit domein

MediaMarkt brengt "Ik ben toch niet gek!" terug

03-10-2025 | 10:21:00
De slogan, die vanaf oktober weer te zien is in alle campagnes, krijgt een eigentijdse invulling die aansluit bij de huidige tijdsgeest.

[Vacatures] Springbok zoekt een Medior Projectmanager Marketing Automation

03-10-2025 | 09:47:00
Springbok is per direct op zoek naar een Medior Projectmanager Marketing Automation - Den Bosch

[Vacatures] PINK zoekt een Senior Social Advertising Consultant

03-10-2025 | 09:12:00
PINK is per direct op zoek naar Senior Social Advertising Consultant - Groningen  •  32-40 uur
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.