Finally an Agency ontwikkelt brandmovie voor whiskeymerk Laphroaig

Finally an Agency heeft in samenwerking met het whiskymerk Laphroaig een brandmovie ontwikkeld. Deze film, die de smaken van Laphroaig whisky weerspiegelt, neemt kijkers mee op reis door het  landschap van het eiland Islay, waar de whisky zijn oorsprong vindt.

De film legt de essentie van Laphroaig vast door de ogen van chef-kok Jaimie van Heije. Zijn culinaire reis op Islay vormt de kern van de brandmovie, waarin hij de smaken van Laphroaig verkent en een menu ontwikkelt geïnspireerd door de elementen vuur, zout en turf. Deze benadering benadrukt het thema strong character, zowel in de whisky als in de mensen die eraan werken.

Creatieve vrijheid

Finally an Agency heeft gekozen voor een authentieke en vrije benadering, resulterend in uren aan filmisch materiaal dat werd verwerkt tot een korte brandmovie. Een voice-over geeft een kijkje in de gedachten van Jaimie van Heije.

Pop-up restaurant

Als onderdeel van de campagne opent Laphroaig in september 2024 een pop-up restaurant, waar whiskyliefhebbers de kans krijgen om de  gerechten van Jaimie van Heije te proeven en kunnen combineren met Laphroaig whisky.

Arthur van Keulen, Head of (Customer) Marketing Nederland bij De Kuyper “De toewijding en creativiteit van Finally hebben geleid tot een adembenemende campagne die de essentie van Laphroaig perfect vangt. Het resultaat is een authentiek verhaal dat onze whisky en het eiland Islay op een prachtige manier presenteert.”

Client: Laphroaig (De Kuyper): Arthur van Keulen, Shirley Schutte, Belen Paredes | Chef-kok: Jaimie van Heije | Brand Ambassador Laphroaig: Lewis Thomson | Concept: finally an agency: Jim Abbring, Lisa van Zijl | Productie: Timmer TV: Rick Hospers, Gerrit Doelman, Stefan Timmer, Christie van der Giesen, Lisa van Zijl

www.finallyanagency.nl

www.laphroaigstrongcharacters.nl

www.laphroaig.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR Manager

30-03-2026 | 09:57:23
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior HR Manager - Amsterdam

Van Dal kiest SuperRebel.Agency voor herpositionering

30-03-2026 | 09:37:00
Centraal staat de campagne Stijl komt met de jaren, waarmee het merk zich richt op mannen die waarde hechten aan ervaring, karakter en zelfvertrouwen.

Richard Smoorenburg: Zeg maar dag met je SaaS-handje

30-03-2026 | 09:08:00
Marketingstacks lijken inmiddels op een digitaal kerkhof van ongebruikte logins, overlappende features en ruziënde API's

PINK ontwikkelt datagedreven campagne voor IKEA Delft

30-03-2026 | 08:36:23
De vestiging kiest het bureau als mediapartner voor een campagneaanpak waarin data, media en creatie worden gecombineerd.

Bart De Waele: Komt er een gouden tijd voor creatieve bureaus?

30-03-2026 | 07:39:00
De story-tooler van morgen is niet de creatief die gewoon wacht tot AI alles voor hem doet. Het is iemand die nu al experimenteert
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.