Fightclub ontwikkelt drop-gifjes voor Venco

Venco introduceert een uitgebreide collectie drop-gifjes om Instagram Stories mee te designen. Fightclub tekende voor deze campagne.

Nederlanders eten gemiddeld 2 kilo drop per jaar. Het merk en bureau vonden het tijd voor een ludieke manier om de passie voor drop ook op social media te delen.

Iris Bommer, Sr. Brand Manager bij Venco: “Er is geen volk ter wereld dat meer van drop houdt dan de Nederlanders. Daarnaast zijn we ook gek op social media: ruim 14 miljoen Nederlanders zitten op 1 of meerdere platforms. Toen we ontdekten dat er eigenlijk geen drop-gifjes bestaan, voelden we ons als grootste dropmerk van Nederland geroepen om daar verandering in te brengen.”

Frédérique van Osta en Renske Borst, Social Creatives bij Fightclub: “Instagram en Facebook Stories zijn mateloos populair. Het is de functionaliteit waarmee mensen on-the-go momenten uit hun leven delen. Een kans ook voor merken om waarde toe te voegen. Met Gifjes kunnen gebruikers hun Stories op een creatieve manier designen. Voor Venco zagen we een kans om het merk daar op een authentieke manier een rol in te geven.”

Credits:

Merk: Venco (Cloetta) | Creative Agency: Fightclub Breda | Account: Bram Verbogt, Anne Sachumsky | Creative Director: Richard Hol | Social Creatives: Frédérique van Osta, Renske Borst | Design: Martino Pelupessy, Maud de Koning, Fleur Hubers 

www.fightclub.nl

www.venco.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Cees Faes: De handschoenen uit

02-10-2025 | 14:57:41
We hebben een nieuw manifest: de Pitchcode 2025.

Cees Faes: Het wordt B. Maar dan met een beetje C. In de stijl van A

25-09-2025 | 10:20:00
Eén van de inzichten die ik destijds tijdens mijn studie meekreeg en sindsdien dagelijks in de praktijk zie, is het verschil in machtsafstand

ICMA 2025 - De Klimaatlaars

22-09-2025 | 13:57:00
Om de abstracte waarde van het Waterschap tastbaar te maken, werd de ‘Klimaatlaars’ gelanceerd

Dennis De Cat: We zijn 99 procent klaar voor de toekomst

20-09-2025 | 12:18:00
Marketing Report spreekt in Antwerpen met Dennis De Cat, CEO van Fightclub. Het bureau heeft vestigingen in zowel Antwerpen als Breda en telt in totaal 130 medewerkers

Bram Verbogt: Everything is fair in love and marketing

16-09-2025 | 12:00:03
In aanloop naar de Influencer & Content Marketing Awards 2025 spreken we met de juryleden. Vandaag spreken we met Bram Verbogt

Cees Faes: Dit advies is echt cringe, zéro drip, nada skills

09-09-2025 | 16:43:00
De Onderwijsraad heeft weer een rapport uit de printer laten rollen. Vijftig pagina’s foutloos Nederlands: puntkomma’s op de juiste plek, voetnoten om trots op te zijn.

Al 20 jaar in it to win it!

04-09-2025 | 21:56:00
Bram Verbogt (43) viert zijn 20 jarig jubileum bij Fightclub. Marketing Report spreekt hem.

Cees Faes: Exit Porter, Enter het Zeskrachten Model

27-08-2025 | 10:42:00
Er is al een tijdje een zesde kracht opgedoken die sterker is dan welke nieuwkomer of substituut ook.

Cees Faes: Beschaving te koop. Gratis bezorgd uit Beijing

22-08-2025 | 11:02:00
We houden er in het Westen wel van om onszelf een beetje te zien als de hoeders van beschaving.

Cees Faes: Je bent wat je rijdt

11-08-2025 | 14:39:00
Op weg naar vakantie werd ik ermee doodgegooid. Merken die ik nog nooit had gezien, laat staan hardop had uitgesproken.

[Forum] Sydney Sweeney has great jeans

07-08-2025 | 13:08:00
Met regelmaat vragen wij bepalende spelers in ons vak in de rubriek [Forum] naar hun mening over actuele onderwerpen. Vandaag is de vraag: Wat vind jij van (de ophef over) de Sydney Sweeney has great jeans campagne Sydney Sweeney has great jeans campagne

Cees Faes: Woke-vertising hangt als kauwgom aan de schoen van onze branche

07-08-2025 | 10:23:00
Kijk naar deze campagne met Sydney Sweeney: slim idee, dikke knipoog, nul moraal. Resultaat? Beurskoers +20%, omzet door het dak.

Cees Faes: Mag het een onsje AI meer zijn?

01-08-2025 | 10:22:38
AI is natuurlijk geen trend. Het is een aardverschuiving. We weten het maar weten we het wel ècht? 

Dennis de Cat CEO Benelux Fightclub

31-07-2025 | 09:52:00
De fusie tussen Fightclub en Upthrust is afgerond. Vanaf vandaag opereert het marketingbureau vanuit één structuur onder de naam Fightclub

Cees Faes: VVD, GL-PVDA of toch PVV, wie leidt de dans?

16-07-2025 | 12:45:00
Ik zie ze weer helemaal voor me. De jongens aan de ene kant van de zaal. De meisjes aan de andere. Niemand bewoog. Iedereen keek.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Marketing Week] Bob Koigi: Addressable tv: de onbenutte goudmijn voor marketeers

10-10-2025 | 16:07:15
Een aanzienlijke strategische kloof kost adverteerders miljoenen aan potentiële omzet en bereik. Nieuw onderzoek van DISH Media, ontwikkeld in samenwerking met Janus Strategy & Insights, onthult dat marketeers door het onderbenutten van addressable TV systematisch 31,6 miljoen Amerikaanse volwassenen over het hoofd zien, een segment dat alleen effectief via dit kanaal bereikt kan worden.

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 11:45:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 10:58:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

Dawn en Vattenfall maken stroompieken hoorbaar

10-10-2025 | 10:53:00
Vattenfall lanceert samen met bureau Dawn en 100% het Vattenfall Kamerorkest — een audiovisuele installatie die de disbalans in stroomverbruik hoorbaar maakt

NABV kiest LevelUP Digital voor merkcampagne We Are Airsoft

09-10-2025 | 16:30:00
De Nationale Airsoft Belangen Vereniging (NABV) heeft gaming agency LevelUP Digital gekozen voor de uitvoering van haar merkcampagne We Are Airsoft.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.