ESN en Megawatt zetten in op wereldrecordpoging in Rotterdam

Sportvoedingsmerk opent eerste store in Rotterdam

Sportvoedingsmerk ESN en activatiebureau Megawatt organiseren een opvallende actie op Rotterdam Centraal: een 24-uurs sled push met een gewicht van 152 kilo. De poging maakt deel uit van de campagne Push Forward en brengt honderd sporters samen voor een gezamenlijke fysieke en mentale uitdaging.

De recordpoging is bedoeld om sporters te inspireren om hun grenzen te verleggen en de kracht van een sterke community te ervaren. Zowel topsporters als fanatieke recreatieve atleten uit de ESN-community nemen deel.

Hoogtepunt van de Push Forward campagne

De actie volgt op eerdere activiteiten waarmee ESN de afgelopen weken zichtbaar werd op de Nederlandse markt. Met de campagne wil het merk niet alleen aandacht vragen voor zijn producten, maar vooral sporters motiveren om door te zetten en elkaar te versterken.

Met de 24-uurs sled push op een prominente locatie in Rotterdam benadrukken ESN en Megawatt hun gezamenlijke ambitie om sport en community samen te brengen in een aansprekende vorm van activatie.

www.megawatt.agency


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Megawatt begeleidt entree ESN op Nederlandse markt

26-09-2025 | 08:37:00
Megawatt ontwikkelde de activatie en begeleidt de volledige introductie, inclusief de opening van de eerste fysieke ESN Store op Rotterdam Centraal.

HappyLife en Megawatt lanceren essence-campagne

02-09-2025 | 14:53:55
Met een roze caravan en de slogan Make beauty fun trekt essence langs festivals en winkelcentra om bezoekers kennis te laten maken met de producten.

Megawatt realiseert festivalcampagne voor Heineken

12-08-2025 | 09:19:05
De strategie van Megawatt richt zich op het herontdekken van de authentieke Nederlandse bierbeleving, geïnspireerd op het klassieke brouwerijcafé.

[Vacatures] Megawatt zoekt een Promoter

23-07-2025 | 12:39:00
Megawatt is per direct op zoek naar Promoter - (Eindhoven)

[Vacatures] Megawatt zoekt een (Senior) Concept Creative

09-07-2025 | 11:47:00
Megawatt is per direct op zoek naar (Senior) Concept Creative - Eindhoven (32 - 40 uur)
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.